Nezlomný (2014)

Prva polovica na 4hviezdy, alebo 1/3....potom vlekle az rozculujuce, ze americki vojaci tam robia na japoncov a prekonavaju svoje moznosti, len aby ,,zili"...omg

Bábovky (2020) odpad!

Komedia??? Vtipnu scenu som tam nevidela...romanticky???? Ani romantiku som nevidela, totalne otrasny film, strata casu

matka! (2017)

Prvoplanovo, hned po filne som mu dala 4*, ked som si precitala rozhovor s reziserom a vysvetlenie ako to vlastne myslel, menim svoje rozhodnutie na 5*. Uzasny film s mojou oblubenou hereckou, stupnovanie napatie, dusna atmosfera hned od zaciatku. Znechutenie pri scene s dietatom. Sokujuci film, namet velmi originalny, spracovanie neobycajne, velmi originalne. Davam jasnych 5 a divny pocit, dusivy a zamyslanie sa nad filmom mi ostalo do druheho dna 😮

Čarodějnice (2015) odpad!

5 ľudí, 2 kozy a chatrč v lese.... Ľudia postupne zomrierajú, až ostane dievča s capom, ktorý ju dovedie to bandy lietajúcich žien 🙈 toto nemohol vymyslieť normálny človek, blboooosť blbooooosť, tragédia, nizkorozpočtový prepadák 👎🏻

Aliance (2016)

Divergencie 5*, rezistencia také slabšie 3*, pri experimente som 2x zaspala, tak dávam 2* ak mi čosi dobré uniklo, bojím sa poslednej časti 😩

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Mám silny pocit, ze leo zas nedostane oskara a ak ano, tak neopravnene, lebo plazenie sa a chrcanie nepokladam za daky extra vykon. Dalej nechapem ani nominacii tohto filmu na oskara, ale tak, vzdy to vyhrali somariny. Pozerat sa na to dalo, aj ked na konci som sa nevedela dockat titulkov.... Nuda nuda nuda, ziadna zapletka, o nic tam neslo, ak tarantinovym 8hroznych vycitaju prvu hod a pol dialogu, tak ja vycitam skoro tri hodiny nudy nudy nudy, spiny, nudy, z kina som neodisla ako pri filme chaos na vianoce, ale nic uzasne to nebolo, viacejkrat by som to vidiet nechcela, nechapem vysokym hodnoteniam, podla mna to bola somarina, nezaujimava, bez deje, bez myslienky, zbytocne putovanie za pomstou nepomstou....tri hviezdy davam nech nie som autsajder

Únos (2012)

Tak to bolo super. Presne kriminalny thriler aky som hladala po internete. Ten koniec bol necakany a to ja vrahov a kadeakych sociopatov odhadnem hned na zaciatku alebo vstrede, tu som bola normalne prekvapena, paradny film, u mna rovnych 5*

Trable o Vánocích (2015) odpad!

Nic vtipne, nezaujimave nudne dialogy, vykopavkovi herci, otrasny film, v polke sme museli vsetci traja :-D z kina odist a ludia, co chvalia tento brak asi len chcu nech aj ostatni minu svoj cas a peniaze na totalny odpad

Ex Machina (2014)

Nie je mi jasne za co ma film take hodnotenie ake ma, totalne o nicom, vlekly, neviem ani preco ta 1 hviezda,kt.davam. Mozno preto, ze sa hlavnemu hrdinovi dobre stalo, ze ho tam ta umelohmotna inteligencia nechala. Po vcerajsich kralovych zahradach, dalsie sklamanie....