Babovřesky (2013) odpad!

Recenze ehm "filmu" Babovřesky......Na začátku bylo hovno. To šplouchlo do hajzlu, lejno odteklo do žumpy a hovno spadlo na hromadu předešlých sraček. Pak přijel Zdeněk s hovnocucem, vysál žumpu do dna a s obrovským gustem ji vychrstl do maloměstských obýváků všem členům Klubu planety opic. A tak táta horník vyprskl na sedačku lahváč, máma uklízečka pochcala smíchy igelitový potah evokující tygří kůži, jejich dvě polomongoloidní děti se nemohou dočkat, až si budou ty "nesmrtelné hlášky" ráno vyměňovat se spolužáky ve zvláštní škole a všichni dohromady nad tím fantastickým syslem pro tumor kvičeli tak nahlas, až jim ten inžynýr pod nimi musel mlátit trubkou do radiátoru. Táta horník jen zesílil zvuk, prohodil něco o namyšlených, študovaných buzerantech, máma skákla pro další lahváče a mísu slaninových krekrů a všichni se blahoslaveně, upřímně radovali z té vy-ni-ka-jí-cí komedie pro celou rodinu. Fekální porno dosáhlo opravdového extrému a národ, který za toto vyhodil v kinech pět mega by zasloužil genocidu nebo útulný, šimpanzí výběh. Čím je Troška starší, tím je vulgárnější a nechutnější, což mě ale jako vůbec nevadí. Troška trpí představou, že čím více narve postav do filmu, tím má více prostoru pro humor, opak je pravdou. Homogej Troška už začal útočit i na mladší diváky svými teenagerovskými fórky, které si svojí trapností nezadají s komediemi Holky to chtěj taky. Takže příští díl Troškovřesky aneb Troška to chce taky, ale pořádně... si může strčit hluboko do ánusu – a že už tam musel mít materiálu!!!!! Na to jít do kina, skočím pod nejbližší autobus a budu doufat, že mě rozšmelcuje na tu největší sračku na světě - Ano,na Babovřesky….IMHO, kdy asi vyjde ten Blů-Rej s DTS?

Zodiac (2007)

Zdá se, že zdejší osazenstvo se asi koukalo na jiný film, neboť já toto dílo považuju za skutečnou a nudnou chujovinu.......

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál) odpad!

Komíni se mi budou plést do života i po 24 letech - v poslední době mě serou čím dál víc........ A tato moc povedená propagandistická parodie na seriál o životě Komínů a jejich rozkuřovačů mě nepřestává překvapovat. Hlavně to, že na tuhle socanskou sračku narážím neustále náhodou na různých kanálech a patřičně se mi z toho zvedá kufr...... Ale české stádo, které vyhodilo 5 mega za Troškovřesky, které čte BLESK a AHA - jako naše nejčtenější ehm "noviny" diskutuje na Novinkách ( a to jich 90% neví, že je to server Rudého práva ), volí Zemana a podobnou svoloč, podporuje tu sviňi Putina, chtělo by referendum o daních, Unii, Euru, gripenech, zákonech a ústavě a přitom o tom ví úplný hovno by si skutečně, jak psal kolega Verbal, zasloužilo genocidu.

S politiky netančím (1995) (pořad)

Parádní politická satira...... Kdo jí nechápe - prosím nastupujte na vlak směr KLDR...... Hlavně se už nevracejte - oni tam totiž na takový gumy čekaj!!!

Politické harašení aneb S politiky stále netančíme (2001) (pořad)

Totální nářez....dle zdejšího hodnocení se dá pochopit, že většina hodnotitelů jsou buď úplný hovada, nesledujou politiku, nebo žijou v jedný cimře bez voken a televize...... vlastně, televize je třeba - aby mohlo stádo koukat na Televizní Noviny na Nově, Ordinaci, Cesty domů, Superstar, Hlas a podobné čůrákoviny, že???

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Toto je pro skutecne gurmany.......Bleju..... TVHovno, prosim, misto tehle drahejch sracek pro gumy, kup radsi nejakej poradnej serial, jo?????

Hotel Lolita (2004) (seriál) odpad!

Tragedie, naprosto otresne - u toho si muze akorat tak pohonit 10 letej kluk, co v zivote nevidel kozy.......Kdo todle zaplatil? A kterej mental to koupil???? :D

Trabantem Hedvábnou stezkou (2009)

Horsi nez Afrika, hlavne teda video kvalita - na prasknuti bulv. A stejne jako u prnivho dilu mi tam chybi vic informaci, pripadne hlubsi popsani poruch, prejezdu hranic a problemu. Je to hlavne stopazi - 57 minut na 15tis.km je opravdu malo!!! Uz se tesim na Jizni Ameriku...

Riddick (2013)

Pekny becko se solidnim vizualem a sympatickou kůžičkou v hlavni roli. Ponechme stranou radobychytry kecy zdejsich gayu, tenhle snimek proste zapada do triologie jako prdel na nocnik. Vlastne ani nic noveho neprinasi, ale zabavny to je. Nicmene, kdybych na to sel do kina, byl bych mirne zklaman. Ja chci taky takovyho cokla..... :D Scena z bednou je paradnicka!!!!

Spodní proud (2010)

Snad jeste horsi, nudnejsi, ohavnejsi a znovu nudnejsi nez The Deep. Kam se tyhle dve prisernosti hrabou na Perfect Storm...... Toto je opravdu ztrata casu. IMHO - neni se cemu divit, bylo to na festivale ve Varech a tam promitaj kdejakou sracku....... Tam film, co by mu slo dat 3* by clovek pohledal.....