Nedotknutelní (2011)

Silná dávka humoru a emocí je pro mě ta nejlepší kombinace a tento úžasný film je důkazem. Každý fanoušek filmů s jakoukoliv tématikou by měl tento film vidět, nemá chybu 5 hvězdiček!

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Z jedné části to bylo pro velké fanoušky super pokračování, které si určitě užili, ale pro někoho, kdo není moc fanouškem, ale ví kdo je Batman a Superman, jakou mají povahu a superschopnosti (tedy jen superman), to nějaký hvězdný zážitek fakt není. No každopádně jsem byl na 3D, které bylo chvílemi fakt super a někdy se mi prostě zdálo, že se autorům nechtělo makat a prostě se na 3D zčásti vykašlali. Myslím si, film nebyl špatný, ale nevadilo by mi si to jen přečíst ve formě komiksu. No každopádně si myslím, že to není úplný odpad ale ani nejlepší film roku. Jestli jste fanoušci Supermana nebo Batmana, zajděte se na film podívat, jestli ne, tak bych to ani nedoporučil. Dávám 3 hvězdy.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Zajímavý animák pro děti i starší. Hlavní plusy tohoto úžasného animovaného zvířecího filmíku jsou například jednoduché klasické příběhové struktury, které jsou v disneyho animácích taková klasika, která dokáže pobavit nebo taky citově nadchnout jako například Hledá se nemo. Každopádně mluvící zvířata,na které si myslím, že jsme v Disneyho animácích zvyklí, nás znovu nepřekvapila, ale i tak docela na srdíčku potěšila. Taky se mi líbilo, že byla zvířata oblečena a žila podobný život jako lidi. Pracovala, žila spořádaně a tak dále. Jestli máte rádi animáky, doporučuji, jestli však ne, tak vás to bude nudit, ale možná objevíte nový svět animované tvorby. Hodnotím, jak se to líbilo mě, ne jak by se to mělo líbit vám, takže 4mi hvězdami. Jednu ubírám, protože si myslím ,že by disney mohl vymyslet něco nového, co by mě překvapilo a otevřelo pusu dokořán.

Deadpool (2016)

Protože jsem byl na tento film dost natěšený, tak jsem šel hned na premiéru a musím vám říct, že to nebyla úplná hvězda. 1. věc je zápletka, která byla fakt nudná. Další věc superschopnost rychlé sebeuzdravování, což je upřímě pro mě nuda na entou. Ptáte se potom, proč jsem dal 4 hvězdy? Ne, není to za hudbu ani za efekty a taky ne za záběry, je to za to, že i přes tyto nudné body, které jsou v ostatních filmech velmi důležité je scénaristé dokázaly přeskočit a nasměrovat hrdinu tak, aby divákovi tyto body nezůstaly na paměti. A další úžasná věc je komunikace s divákem, to jak Deadpool se sálem mluvil, bylo úžasné a taky jeho humor, který nesmíme opomenout. Docela dobře se vyrovnával ten puberťácký s tím klasickým a sexistickým. Takže závěr je takový, že u pořádného blázna do filmů by tahle akční komedie ve schránce s dobrými filmy chybět neměla. 4 hvězdy

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015)

Jak už jeden z uživatelů napsal tento díl je skoro stejný jako ostatní což chápu protože být režisér tak asi nic jiného z křečky nevymyslím zápletka nudná a záporák taky nic moc ale kdyby místo něho byl nějaký padouch který chce zničit svět tak bych s toho sálu odešel protože na tom už by sem neměl nervy. Jinak jsem tam šel jen proto že jsem byl hodně zvědavý jak bude pokračovat moje dětská oblíbená série a řeknu vám že teď je to pro mě nic moc ale pár scén ušlo hudební doprovod taky dobrý kdyby jsem byl malý jako když jsem tento seriál poprvé viděl by mě to určitě bavilo a k tomu ten humor byl na úrovni věkové kategorie která v sále byla silně poznat. Takže dávám 4 hvězdy ale pro děti starší 11ti let to určitě není.

iCarly (2007) (seriál)

iCarly by se dal popsat řádkem naplněným sprostými slovi ukončený někdy to není tak špatné. Ale protože nechci být vůlgární a moc byste se o tom seriálu nedozvěděli a to je hlavní náplň recenze. Začal bych tim že je to další Nicklodeonský výplod tvořený někdy až tak trapnýma vtipama z kterých někdy až mrazí po zádech nechci narážet na Nicklodeonské seriály vytvořil jsem si pro ně stupnici od hrozného trapného amerického nic až po úžasné příběhově založené u kterých dokážete strávit hodiny a hodiny. Prostě tento film hodnotím bez ne nějak extra dlouhého rozmlýšení 2 hvězdy jedna je založená na Bratrovi protože je jediný který mě dokáže pobavit a druhá je rozdělená na dvě půlky první je nápad a druhá půlka jsou ty pokusy o vtipy které prostě musím aspoň trochu ocenit. Jestl se jedná o ostatní postavy tak docela dost zápletek ale bohužel extrémě klasických které všechny známe na spaměť z ostatních filmů a seriálů. Postavy bych mohl přirovnat jako postavy z komedií ale bez humoru. No všechno směruje k tomu abych tomu takže 1 hvězda a ze svojeho pohledu je to naprostý bullshit.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsnovi? Každý si představí 5ti člennou rodinu která má postavený klasický americký barák ve městě Springfield který byl mimochodem v pár dílech hlavní téma epizod nečekejte že vám budu každou postavu představovat protože je všechny znáte. Simpsnovi mají od roku 2015 na dalších více než 60 let smlouvu ze stanicí Fox což je dost zajímavé protože chci vědět co bude za 40 let. No každopádně seriál mě pořád baví protože každý díl není stejný ale každý je odlišný. Hodnotím 5 hvězdičkama a moje komentář by byl stejný jako ostatních úžasný zábavný originální.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Protože je Kobra 11 seriál tak nemůžu popisovat díl po dílu ale řeknu vám to takhle. Co epizoda to jedou po dálnici a najednou pár metrů od nich jede zločinec který buď pašuje drogy nebo krade auta co epizoda to rozdrcené auto co epizoda to simír skáče na auto co epizoda to naprostá nuda až si člověk říká že se na to nechce dívat ale protože chcete vědět jak to dopadne ale toto se děje jen v pár epizodách potom se pozmění jedna věc už se vám na to nechce dívat což je to hlavní co má seriál mít. ale upozorňuji že některé díly byli opravdu jednoznačně na 5 ale to fakt jen pár! Pro to usuzuji že by si Kobra 11 zasloužila 2 hvězdy.

Marťan (2015)

Akční film Marťan je o kosmonautech kteří měli misi na planetě Mars v hlavních rolích hraje Herec Matt Damon který je astronaut Mark Watney a dále herci jako Jessica Chastain, Michael Peña kteří hrají další kosmonauty. Děj je takový že kosmonauty postihne bouře a musí se vrátit ale Mark to nestihne a v bouři zůstane všichni si myslí že je mrtvý ale pak se mu záhadně podaří z NASA navázat kontakt ale to si posádka pořád myslí že je mrtvý. Ředitel NASA nechce aby se pro něho vrátili protože by to mohl ohrozit celou misi ale potom se nechá přesvědčit podřízenýma a jeden s pracovníku vymyslí plán který by měl vyjít celou tu dobu je film doprovázen dobrými hudebními efekty a celkově dobrou práci s kamerou. Nakonec se mu podaří dostat se na zem. Celý film byl dobře udělán jen mi tam vadili ty zákony co platí na Marsu radši se o tom ani nechci bavit co všechno tam udělal a není fyzicky možné ale i tak je to film a dá se říct že splnil to co má až na pár vyjímek. Za mě 4 hvězdy! :)