Kancl (2001) (seriál)

zatim 80% po prvním dílu, hodně originální, pravda :o) ----ale teda po třetím dílu už musím dát plné hodnocení. Ta situace kolem kvízu byla neuvěřitelná!!! :o)))

Zmasakrované blinkací panenky (2006) odpad!

Ano, jeden z filmů, který je buďto okamžitě do odpadu anebo čistě za 5*. Nic mezi tím. Trochu mi to připomnělo rannou tvorbu Davida Lynche, ale protože tohle se mi zdálo až příliš zbytečně moc hrané na efekt, všechno to blití, řezání, očička apod., tak to posílám do odpadu. Škoda, jinak z toho mohl být parádně bizarní filmový experiment.

Arthur a Minimojové (2006)

Pro děcka určitě zábavné, ale na mě až moc zběsilé, zmatené a nepřehledné.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Kdyby se místo zbytečných blbých keců ještě půl hodiny řezali, mohlo to být dokonalé. Takhle jen lehký nadprůměr za tu nádherně pekelnou řežbu. Všechno, co je kolem ten film jen shazuje. Škoda...

Pavouk (2002)

Úžasný Ralph Fiennes v těžce depresivní mystérii. Tohle mám rád.

Všichni to dělají! (1994)

Kitano uvařil dort jako tenkrát Pejsek s Kočičkou. Ale břicho mě z něho rozhodně nebolelo.

Noc démonů 2 (1994)

Děsná blbost, ale pravdou je, že jsem se párkrát opravdu od srdce zasmál. Existuje spousta větších sraček, takže do odpadu to není.

Podzimní příběh (1998)

Sakra, Rohmerovi začínám pomalu přicházet na chuť. Nechápu, proč se mi tak moc nelíbil Jarní příběh. Léto a Podzim jsou ovšem nádherné.

Re-Animátor (1985)

Jako párkrát jsem se solidně zasmál. Blbost je to ale neuvěřitelná...:o))

Letní příběh (1996)

Oproti předchozímu Rohmerovu snímku "Jarní příběh" k nerozeznání. Zábavné, hravé a výborně zahrané. Nenudil jsem se ani chvilku a s napětím očekával, jak tenhle propletenec dopadne.