Fantastická čtyřka (2015) odpad!

Ak by som mal 12, asi by som to žral. No takto lutujem toho času, mohol som radšej na oblaky pozerať a bolo by to zaujímavejšie

Epizody (2011) (seriál)

Prvy diel nestaci, dokonca ani prve tri aby ste serial pochopili. Hned potom sa vsak od neho neviete odtrhnut. Hlavne je velmi lahky a a nezrujnuje vas cakanie na dalsiu cast a slintanie po kazdom detaile. Za mna plnych 100, vyplna dieru po serialoch do pozadia roboty ;)

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Vin nafta vie takychto chladnych podivinov slusne zahrat. Je to taka lepsia verzia abrakadabra filmu, nie ako Nicolas klietka, ten vie zmrsit vsetko. Za mna 80%

Most špiónů (2015)

Stojim a tlieskam. Spielberg je osoba, ktoru v oblasti filmu nikto nenahradi a dava svoju vynimocnost poznat. A Tom Hanks, ako vzdy presvedcil svojou nekonecnostou umenia. Tak ma presvedcil, ze dokonca by som ho bral za svojho pravnika. Mimo to sa tesim na citacie z filmu, ktore zachvilu zachvatia cely internet.

Dánská dívka (2015)

Ak si hovorite, ze ste umelecka dusa, potom budete mat cely film orgazmus. Ak ale patrite medzi smrtelnikov, jednym slovom "NUUUUUUUUDAAAAAAA". Homosceny sa daju zvladnut, rovnako aj psycho pohlady. Kamera bola tym, co mi na filme najviac prekazalo a rovnako nezmyselne dialogy. Cakam najblizsie film o cloveku co predava cukrovu vatu, mozno bude mat zaujimavejsi zivot...10% aj z milosti

Husí kůže (2015)

Nakolko mam rad plytke komedie tak som velmi spokojny. Spociatku neoblubeny Jack Black sa mi ciraz viac paci vo filmoch. A ak toto je horor, nechcem vediet aky zaner bude Harry Potter....

Marťan (2015)

Boh ti zehnaj Ridley Scott, clovek, ktory vie coho maju ludia plne zuby. Po velkom sklamani Interstellarom a nudou v Gravitacii prisla lahka verzia, ktora doplna chyby predoslych. Nikoho nezaujimaju einsteinove mosty, aj tak o nich nic viac nebudete vediet a ze sa da okolo planety zrychlit povedali aj bez vysvetlovania Keplerovych zakonov. Za mna plnych 100%, sotva o filme rozpravat, treba si to proste pozriet.

Red Dwarf (1992) (TV film) odpad!

A to som si myslel ze nic horsie ako Taxi s kralovnou latifah nemoze existovat....

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

S netflixom mi prislo sialenstvo 1.seria - bomba, namotavka a zavislacina 2.seria - vytriezvenie a pozeranie zo zotrvacnosti, vyplnenie vysielacieho casu mimodejovymi problemami 3.seria dufam ze to zachrani

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015) odpad!

Za zombikov 0%, za natahivanie sopla z nosa -20% a celkovy dojem to zachranuje na 1 hviezdu. Uz mam dost tych nudne natahujucich sa trilogii, serii a podobnych blbin plnych nudnych scen iba aby naplnili kasy.