• Pohádka

Za sklem (2016) (seriál)

A teď si ho zvolili znovu Fica. Velká gratulace:-)))) Seriál velmi dobrý - doporučuji

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Méně akce tam bylo z důvodu nemoci ,,rakoviny,, v té nejhorší podobě, hlavního hrdiny Denzela Washingtona. Proto si myslím, že byl excelentní a zároveň jsem velmi smutná z toho, že tento herec již ..... Tak či tak jeden z nejlepších filmu Denzelela Washingtona. Bůh dej ať žije ještě dlouhá léta.

Jeanne du Barry - Králova milenka (2023)

Ta hlavní hrdinka je opravdu ošklivá herečka. Hubu jak kůň, tak tuhle by Ludva myslím, faaakt nechtěl. Johnny scénář opravdu se tam moc nevykecával... no tohle bylo opravdu pod jeho úroveň.

Einstein - Případy nesnesitelného génia - Série 2 (2023) (série) odpad!

Proč si tvůrci myslí, že co je trapný to je vtipný??? Katastrofa, ztráta času. Docela dobré obsazení, tím spíše se ptám, proč tito herci se pod toto snížili. Asi jen kvůli penězům. Jinak je to nepochopitelné.

John Q. (2002)

Fakt jsem jediná kdo dává 5. To asi nejsem objektivní. NEchápu to.

Střípky (2021)

Ano, jsou filmy, které jsou lepší než tento od Denzela, jsem ale ovlivněná situací jenž okolo p. Denzela je, a to je, že umírá na rakovinu a nedokážu dát méně než 5 hvězd u každého filmu, které nese jeho jméno. Nejsem nyní objektivní.  Fakt nejsem, mě se totiž zdá každý jeho film perfektní.

Eliška a Damián - Epizoda 4 (2023) (epizoda) odpad!

David Holub reakce: Vážený Davide Holube a jak jinak to máme hodnotit, nekoukat na to a rovnou dát odpad? Ty asi nebudeš největší myslitel, to by nevadilo. Ale, že sám to dáváš světu najevo:-))) A nebo ty budeš jedes s herců pod pseudonymem. To spíše, a to pak i ten intelekt odpovídá.

Kriminálka Anděl - Deset tisíc procent (2023) (epizoda)

Prosím, vy všichni co píšete recenze, písněte sem, v jaké sérii p. Švehlík se oženil, měl dceru. Já to nějak asi přeskočila. A kdy odešla p. Zlata Adamovská coby šéfka. Já nevím ale asi budu nějaká zmatená, nebo chyba v matrixu a nebo chyba v seriálu. Já to nějak nepochopila. Nějaký díl jsem asi přeskočila. Nebylo tam ani na začátku např. Po x letech nejlépe po 20 letech. Jelikož on má dceru a dokonce manželku. Třeba tu dceru měl již v první sérii.  Já teda nevím, kde se vzal p. Langmajer. P. Švehlík má více jak 20 -ti letou dceru a manželku. Ten jejich šéf v podání p. Gondíka, ,má větší hlavu než tělo. Kterému známému políbil zadnici, že tam dostal roli. Proboha nechte ho v rádiu, ten tam nemá co dělat. To je fakt děsná figurka. P. Taclík zase přibral o x kg více, což je podivný skok od poslední řady. Mám ho jako herce moc ráda a jeho humor, jelikož si myslím, že spousty hlášek dával do dialogů on sám, někdy mne fakt i rozesmál. Teď ho asi nenechali aby sem tam něco prohodil, tím se to stalo jak kdyby to spadlo z Marsu. Já jsem se na chvíli i vrátila o sérii zpět, zda jsem něco nepřehlédla a ne, nepřehlédla, je to fakt vážně takto hloupě zmatlané, slepené. Strašné. Škoda, byl to fajn seriál. Teď ta chemie jakoby se vytratila z toho seriálu a toho mladíka bych za debilitu, respektive toho kdo mu psal ten scénář nechala zavřít. Ten není vtipný, ten je vyloženě trapný a díky němu mne nijak neláká koukat na další díly. Je to škoda, byl to nadějný seriál. Měla jsem ten občasný humor a skvělé obsazení ráda, teď již není proč na to koukat. Ale děkuji za předchozí série.

Eliška a Damián - Epizoda 2 (2023) (epizoda) odpad!

To je tak hrozné, že úplně koukám, jak to mohl někdo pustit do vysílání. Nesnáším seriály typu Ulice, Ordinace atd. Ale tohle je úroveň,, Premiér,, od Soukupa na Barandově a možná ještě horší. To nemohou myslet vážně. Opravdu jsem se snažila dát tomu šanci po prvním díle. Ale už to nedávám. Mám u toho pocit trapnosti a odporu. Ten kdo psal scénář, toho bych nechala okamžitě vyhodit, či bych s ním ukončila jakoukoliv spolupráci. Někteří herci by neměli být herci.