• Pohádka

Oktopus - Falza (2023) (epizoda)

Opět: Mně se to líbí. Jak režie, kamera, výkon herců. P. Šoposká jediná naše herečka, která je hezká. Bohužel jediná. Takže pro mne,  za mne.... za 5 :-))

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

Mně se to líbí. Jak režie, kamera, výkon herců. P. Šoposká jediná naše herečka, která je hezká. Bohužel jediná. Takže pro mne,  za mne.... za 5 :-))

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Emma Smetana opravdu jako ne-herečka. což je vidět,, alespoň se na ni příjemně kouká. Co měl filmový štáb dělat, když nemáme hezké herečky. Jen děti herců, ááááno dcerunka pana Dvořáka, je  po mamince chlap a po p. Dvořákovi trošku hezká je, je to ten typ. noo je spíš zajímavá.  Nechala bych jí na tom internetu ať si dělá videa. Problém je, že každý herec si myslí, že má hezké dítě, a my chudáci diváci se na tu ,,krásu ,, musíme dívat. Jinak kamera jak snímá sl. Dvořákovou, toho bych opravdu vyhodila. Hned ty prví obrazy, fakt jsem nevěřila, že si toho při střihu nevšimly. To bude taky asi nějaký nekameran a zřejmě se to učí. Asi to bylo levnější.  Hrůza. Emma Smetana je alespoň hezká. Zbytek se doučí. Je to jen o civilnosti. Hlavní mužská postava p. Urban, nechápu proč ho nenechali jako tmavovlasého, proč ho z ošklivěli. Vždyť je to hezký chlap ve skutečnosti. Tady vypadá jak šedivák myšák. Nic moc. To je opravdu škoda, tady bych vyhodila toho kdo o tom rozhodl, že bude takto  vypadat. Je to lepší jak ,,Ulice,, Růžová zahrada či co. I když jsem ode všeho viděla první díl a to je jen půlku, víc jsem nedávala. Nešlo to vydržet. Určitě bych Emmu ráda viděla i v jiných filmech či seriálech, ona je hezoučká. A jiného face pracovníka. Emmu bych lépe upravila, vlásky hlavně. Je to ve skutečnosti krásná holka. Jednu hvězdu si to zaslouží za hezkou Emmu Smetanu. Příště lépe upravit hlavní postavy a mělo by to lepší recenzi. Je to o lidech aby byli koukatelní už říkal Hugo Haas. Krásný pohled na zámek s mnoha místnostmi, ale Damián přijímá všechny ve své ložnici. Jeho sestra sl. Dvořáková má neustále ruce za zády, pro dámu té doby naprosto nemyslitelné. Poradce té doby zřejmě také chyběl.

Lady Hamiltonová (1968)

Strašný dialogy, strašlivé herecké výkony hlavní hrdinky, dala bych odpad, ale kostýmy byly dokonalé.

Snowden (2016)

excelentní, nemám slov. Dobrý počin od Putina. Kašlu na to jestli to někdo bere jako že jsem proruský člověk. Ano jsem. Nesouhlasím s tím co nyní se děje vůči Rusku. Ano fandím Putinovi a jeho názorům. Svoboda projevu i po projevu.

Matematika zločinu - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Naprosto ze života. Policisté, advokáti, státní zástupci a Ivo Kraus zkorumpovaný neschopní parchanti. Žádné překvapení. Skvěle zpracováno je to i za více hvězd, k dispozici je jich jen 5.

Bouřlivé výšiny (2011) odpad!

Ryzí zoufalost, to je naprosté prznění díla. Hnus. Doporučuji Bouřlivé výšiny z roku 1992. A pak tu napište recenzi. Po té pochopíte.

Méďa (2012)

Vše kde se upřímně zasměju je pro mne za 5 hvězd, jelikož komedii kde se zasměju je jak šafránu.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Není to špatný, jen se ptám proč ta policistka vypadá jak šlapka? Zda je to záměr. Nebo si vybrala oblečení sama. Fakt jsem nejprve myslela, že to byla zadržená šlapka. Za všechny díly se její zjev nezměnil.