Útěk z MS-1 (2012)

X-krat uz videno v jinych filmech a do prumeru to dostavaji jen hlasky hlavni postavy. Pro takove nudne vykendove odpoledne jako delane.

Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty (2012) (TV film)

Ne tak tragicky jako jednicka a dvojce zas nesaha ani po kotniky, hlavne teda svym ztvarnenim nejakyho "povolani" jednotlivych postav. A zaujala me myslenka ze take zalezi (ikdyz to z filmu nijak nevyplyva) na tom jak se k cili sve cesty dostaneme a jestli pri tom budeme vyt s vlky a poodhalime svoji temnou stranku, nebo zustaneme kristalove cisti.

Na návštěvě (2015)

Njn neni to klasickej footage ghost horor (viz. treba Paranormal activity) ale varianta s dusevnima chorobama me rozhodne zaujala a zapusobila daleko vic nez takovy radobystrasidelny Sinister.

Obřad (2011)

Jako film to neni zas tak spatny, jen ten exorcismus je uz v dnesni dobe v plno variantach v jinych filmech a az tolik me to nezaujalo. Nizsimu hodnoceni zabranil snad jen Anthony Hopkins a pokud bych se chtel kouknout na vymitani s jinym levelem tak si pustim Constantina :o).

Sbohem, baby (2007)

Videl jsem to asi pred tydnem a nechal ulezet v hlave. Osobne bych ji nechal Morganovi ale pokud bych se musel nejak rozhodnout ted hned, tak by zvitezilo vraceni matce ale s tim, ze by "rodina" byla pod dohledem socialky a matku posilal na testy, jestli porad bere nebo uz ne. Bohuzel by to ve vetsine pripadu dopadlo tak jak nam Morgan nastinoval a holcicka by nejspis skoncila v nejakym decaku.

MasterChef Česko - Série 1 (2015) (série) odpad!

Tento porad je vyborny, bohuzel to sleduju na strankach TV Nova a ty jejich reklamy kazdych 10 minut jsou strasny. Respektive sleduju, sleduju, prvni reklama od pani dentistky na k zubum citlivou pastu kterou zkousnu vystrida jednou tak hlasita reklama na Hornbach nebo neco jineho a musim ztlumovat aby si neprisli stezovat sousedi. Pak koukam dal a po druhym nebo tretim reklamnim bloku to hodi hlasku ze se nepodarilo video nacist a musim obnovit strankku, coz znamena opetovne muceni uz jednou zkouknutych reklam a protoze to chci posunout na misto kde jsem skoncil, pro jistotu to ty reklamni bloky prehraje znova. Proste TV Nova jsou tragedi a i kdyz s oblibou budu koukat dal, tak ty reklamy to posilaji do odpadu. No proste jsem podal dotaz na Radu pro rozhlasove a televizni vysilani ohledne internetove distribuce televiznich poradu a reklamy v nich. Az budu mit odpoved tak to sem dopisu.

Super Hybrid (2010) odpad!

Tak tento film dokazal to, ze jsem prehodnotil svoje davani odpadu, protoze i kdyz se to obcas tvari nadejne, tak diky hroznym nelogicnostem se to propada hloubeji do vlastnich sracek. A velke WTF pri Colombovskem odhaleni biologicke podstaty zaporaka po pulhodine filmu od studenta biologie tomu dala korunu. A jestli je tohle pro deti od 13 let a odhalena tela od 17-18 nebo od kolika, tak je na ty dnesni filmografii neco hooodne spatne. Za mych mladych let by to dostalo punc 18+ a nazdar. To uz jsem se vic bavil u Uweho Far crye.

Nick Cave: One More Time with Feeling (2016)

Jsem rad, ze jsem tento intimni dokument sdilel v kine jen asi s 15 lidma, protoze se jedna o Nickovu osobni zpoved a vyrovnavani se se ztratou syna. Nejsem zadnym velkym Nickovym priznivcem, respektive oblibil jsem si par jeho songu a ty z noveho alba nejsou muj salek kavy ale do tohoto dokumentu sedi jak prdel na hrnec. Hned ta prvni pisnicka me v uvodu zacala konsternovat (respektive divna nahravka pustena ve studiu) ale jakmile jsem ji slysel "nazivo" zpivanou, tak se me ta divna kakofonie zvuku slila do zajimave melodie a na uvod hodne zapusobila. Uzasne verse drzi jedinecnou atmosferu dal a obcas je hutna atmosfera odlehcena par vtipku ze zakulisi. Proste restekpa Nicku a v ramci moznosti chapu proc tento pochmurny dokument vznikl. A nejemotivneji na me zapusobila zaverecna pisen Deep water v podani Arthura Cavea.