Westworld (2016) (seriál)

po prvni serii to u me dostalo 4* s tim ze se v dalsi uvidi jestli dokazou nejak smysluplne navazat v serii druhe. Kdyby to ale melo zustat u 10 dilu tak bych tech 5* dal bez vahani. Tak po druhy serii nechavam 4*.

Večeře v Le Crütost (2014)

Nic moc. Ale rozhodne bych neco takoveho uvital, protoze je lepsi o svem mase neco vedet nez dostat neco krehceneho z babisovskeho velkochovu. Ale co rikaji na utrpeni rostlinek takovy vegani? Rostlinky pry citi kdyz nekdo pravidelne vyvrazduje jejich kolegyne a varuji se mezi sebou :o( Chudacci mali zeleni odkaz Navic takovy rostlinky nemuzou ani nahlas trpet ci utyct jako zvirata a nejvetsi zverstvo povazuju RAW food, kdy vlastne jite ty tvorecky jeste zaziva. No prirovnal bych to k ikizukuri coz je naporcovana ryba s jeste tlukoucim srdcem.

Soukromý víkend (1985)

Krasna 80. komedie. Kam se hrabou prcicky, tedy krome tridniho srazu, ktery povazuju za nejmene trapny dil. Film samozrejme zestarl ale porad ma svoje kvality a tezi z nefekalnich vtipu, coz povazuju za velke plus.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Prvni shlidnuti me vubec nesedlo. Efekty vyborny ale bohuzel, kdyz jsem chtel akci dostaval jsem jen radoby premoudrely kecy a u zaverecny sceny jsem si opravdu rikal "at uz je prosim konec". Uvidime az to uvidim podruhy a snad v jiny nalade.

Pohádky pro Emu (2016)

Tohle je proste top v cesky tvorbe za posledni leta, tak proc tomu nedat plnou palbu :o)

Labyrint (1986)

Prijemna pohadka, rozhodovano mezi 3 a 4 *

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Prijde me ze jsem uz pod tento film komentar psal :o( v dobe hodnoceni. A taky ze jo, dokonce jako jednu z prvnich, kterou jsem posilal na schvaleni uctu. Takze jestli se zde budou ztracet komenty, znamena to ze nejspis nebude mit cenu sem cokoliv psat :o( Tak na tenhle film jsem byl mimoradne zvedavy a po odchodu z kina i trochu zklamany, ale kdyz se me to rozlezelo v hlave a doslo me ze jde spis o drama nez o komedii, musim tvurce tohoto pocinu pochvalit. Nejde o trapne vtipny teenagerovsky film ale o vypoved toho co se muze za 25 let odehrat a jak moc se mohou lide zmenit. Chvilema docela nudne napr. radoby romanticke lyzovani s prujezdama kamery. V prubehu titulku jsem premyslel a nakonec snad i trosku pochopil vyznam tohoto filmu a myslim ze moje 3* jsou plne zaslouzene.

Sněženky a machři (1982)

Chtel jsem dat 4* ale kdyz to srovnam treba se snowbordakama tak musim dat plnej pocet, protoze tohle je proste klasika.

Uvnitř mé hlavy (2013)

JJ takhle to dopada kdyz si na pohodovou dovolenou vezmete psychicky labilni pribuznou, ktera je tak nejak zavisla na socialnich sitich.

Oko v oblacích (2015)

Jako drama vyborny. Ale jako vykresleni situace, kdy USA napada prislusniky cizich statu bez realneho oduvodneni to nestoji ani za pendrek. Uz jenom vyjadreni k prvnim civilnim obetem v Afganistanu, kdy to oduvodnili tim ze ucastnik naletu mel stejnou vysku jako Bin Ladin. Nebo unikle videa na wikileaks, kdy se vojaci raduji jak male deti na poutove strelnici, dokazuji opak. Ohledne tohoto problemu krasne mluvi John Oliver.