Super drbna (2007) (seriál)

Ze Sereny se stane největší píča v historii seriálových postav. Tupá, naivní, zákeřná kráva. Bude mi chvíli trvat, než budu zase schopen vnímat Blake Lively jako fajn herečku.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Druhá hodina naprosto nesnesitelná, akce, akce, akce a příběh nikde.

John Wick (2014)

John Wick aneb pomsta štěněte. John Wick je bývalý super-ultra-mega-mafián, jemuž nikdy nedojdou náboje jako v Duke Nukem 3D s cheaty, občas tedy na efekt vymění zásobník, někdy zase schová svou super-pistol do kapsy aby mohl svého protivníka rozcupovat holýma rukama či nožem, ale z 90ti procent všechny pobije přímou střelou do hlavy, přičemž jeho mafiánští, rusky hovořící protivníci stojí jak péra 20-tiletých černochů při pohledu na videoklip Miley Cyrus. Pak přijdou závěrečné titulky a vidím, že se na filmu podílela Gabriel Solisová z Wisteria Lane a hned je mi jasné, kdo vybíral ty roztomilé hafany, za které dávám jednou hvězdu.

Daredevil (2015) (seriál)

Zatím jsem u 2. dílu, tak nebudu hvězdičkovat, ale je to odpověď Marvelu na Arrowa jako vyšitá! Opravdu bomba, tak uvidíme, co z toho bude.

Predestination (2014)

Pokud to někdo pochopil, nakreslete mi prosím plánek, kdo je kdo, kdy a kde doplněn o rozuzlení, jak to vlastně dopadlo. Pak možná hvězdu přidám.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Naprostá bomba, sranda od začátku do konce. Bez chyby. Komedie roku?

Lucy (2014) odpad!

Neskutečně promrhaný potenciál! Ale od Bessona bych ani nic lepšího nečekal. "Podívejte, ten počítač se hýbe." :-D Strašná sračka a scénář na úrovni Trošky.

Birdman (2014)

Velké herecké výkony předčily velikost filmu v prapodivné formě. Pár vtípků, pár super záběrů, ale jako celek to je nejslabší Oscarovka za desetiletku?

Sex Tape (2014)

Zdlouhavé, vtipy nic moc. Ale Cameron Diaz je kunda jak hovado, to se musí uznat.