Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Zatím hodnotím první 4 díly. No prostě mi to připadá jako velmi dobrá situační komedie. Ale bohužel nic víc. || EDIT: Tak jsem shlédl celou řadu. Ze tří hvězdiček zvedám na 5. Rozhodně ta nejlepší situační komedie! Neil Patrick Harris je úžasný a spolu s Koudym je to nejlepší sitcomová postava. Sranda, dojetí, láska, emoce a zase sranda. Nejlepší sitcom!

Psycho (1960)

Tím to všechno začalo...

Galileo (2007) (divadelní záznam)

Jeden z nejlepších původních českých muzikálů. Výborná Ledeckého hudba a celkově pěkné ohlédnutí za životem jednoho hvězdáře...

Tajemství (2007) (divadelní záznam)

Na muzikál velice-převelice promyšlený příběh s nečekaným koncem. Langmajerovo sólo z první poloviny je nezapomenutelné :-)

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Výborný komediální seriál který mnohdy míří někam do hlubin situační komedie - v dobrém slova smyslu. Po shlédnutí první řady zařazuji do TOP4. "Turnere! Zajdi do videopůjčovny a dones video!" :-D

V Bruggách (2008)

Celý ztuhlý, s otevřenou pusou a mírně vypláznutým jazykem jsem sledoval konec tohoto famózního filmu. Zkrátka strašně zábavná gangsterka s kupou černého humoru a dechberoucí suverenitou Colina Farella. Dva gangsteři, jeden šéf, liliput, krásná blondýna, smrt, smrt, smrt. Paráda.

Ten Největší (2007)

Výborná komedie z nově otevřené dílny Roba Schneidera. Tak trio Schneider, Stiller, Sandler už pro letošek natočili každý svým způsobem ten "svůj" film a "Ten Největší" mi přijde rozhodně nejzábavnější. Na rozdíl od "Tropické Bouře" tento počin neobsahuje chvilkové fáze nudy a na rozdíl od "Zohana" se neschyluje k trapnosti. Snad jen ten konec je trošku přehnanější než-li by musel být, ale i tak se tento snímek drží v určitých hranicích slušného humoru. Velmi dobré, zajímavé, zábavné!

Anglický pacient (1996)

Všichni to známe - "Každý večer se mi srdce roztříští na tisíc kousků, ale když se pak vzbudím, je zase celé..."

Pan Rosnička (2005)

Zábavné drama na něhož se výborně dívá. Cage je zde vynikající, Zimmerova hudba taktéž.

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Výborné sci-fi! Výborné!