Mroží muž (2014)

no dobre videl som už všemožné filmové počiny ale toto bolo ako by som sa pozeral na 4 rovnaké hranolky a pri tom ešte učil mravce abecedu od zadu tiež som sa nevedel sústrediť na ten filmový extrem ako tie mravce na moju abecedu a to som im kúpil aj šlaikár aby to išlo lachšie ;) 1* vďaka súboju dvoch mrožov

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

zaujímavé sledovanie opíc v pavilone. To čo tam niektorý predvádzajú je fakt extrem

Megan Leavey (2017)

Dlho som nevidel takto dobrý vojnový film. Možno je to tým že som takýto film ktorý je zameraný na psovodov ešte nevidel. A bol dokonale natočený.5*

Barely Lethal (2015)

Raz som pozeral 10 minút do zemi, tiež to bola taká zábava. ale snaha tam bola, alebo vlastne nebola.

Underworld: Krvavé války (2016) odpad!

Človek by povedal že po tých dieloch predtým to začne byť zaujímavé ale ono nič. Chvíľu som sa zamýšľal nad tým či dokážem za dve eura v mojej peňaženke natočiť podobný film ale nakoniec som zistil že nie pretože môj by bol 10x lepší :). Bolo zaujímavé ako som pri filme ktorý trval hodinu a pól zostarol o 20 rokov. Ďakujem už si neprosím ďalšiu časť iba že by ste ma nechceli zabiť. Bomba že diely z roku 2003 boli lepšie ako z 2016 LUL

Apocalypto (2006)

Tento film bol jak moje zaväzovanie šnúrok na topánke . Chýbal tomu suchý zips tak som dal len 4*

Underworld: Probuzení (2012) odpad!

Už pred filmom som si chcel kúpiť granát a prehltnúť ho no po filme to idem aj urobiť lebo jak pozerám na sériu underworld každý diel je horší a horší. Veď keby dostanem do ruky mobil s 2Mpx fotoaparátom a mikrofónom z tesca (btw majú dobrú akciu na hrášok). tak natočím oproti tomuto trhák. +už sa do tohto dielu dostávajú aj ľudia ktorý majú inteligenciu jak NPC v Minecrafte. A neviem prečo ale už v 5 minute filmu som chcel aby bola posledná to bude asi tým že v tom filme kecali také zbytočnosti jak keby som bol na prednáške v Ugande o tom že prečo aj Uganda nemôže chovať ľadových medveďov.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Už tretí diel Underworldu a stále nič, stále mi krvácajú oči a stále sa mi chce plakať. Kolumbíjska telenovela by bola možno lepšia. Viktor bol super jak kameň v topánke ktorý nie a nie sa dostať von. Animácie Chlpatých veci stále ako vo Vlačiku Thomasovy. Jediné plus čo by som vyzdvihol je že občas pršalo , možno keby snežilo by som dal aj dve * .