Sgt. Will Gardner (2019)

Chápu o co Martinimu šlo a chápu, že neměl na realizici dost peněz. A i když to sdělení je silné a podstatné, tak je bohužel podáno těžkopádně a nudně. Škoda, horší 3*. P.S. Nevěděl jsem, že Sinise má nadaci pro veterány. Borec.

Obchoďák smrti (1986)

Nazval bych to roztomile naivním béčkem, které ničím neoslní, ale také bohužel nezaujme. Pamatoval jsem si ho a podíval se na něj, jen protože jsem ho viděl na VHS ve svých cca 10-ti letech.

Balada o pilotovi (2018) (TV film)

Bohužel nejzajímavější je potitulkový vstup. Dalo se z toho udělat spousta věcí, ale telenovela tomu vůbec nesvědčí. To už to radši měli udělat jako hraný dokument či něco takového. Technicky a herecky správně, bohužel obsah se počítá a tady je to slabota.

Spitfire (2018)

Létání, elegance, romantika a válka. Vše v jednom nádherném podání.

The Cloverfield Paradox (2018)

Taková obrovská škoda. Mohlo to být zábavné béčkové scifi, škoda jen, že je hloupé až moc.

Velké kozy na Havaji (1987)

Hodnotit tento film zcela přesně nelze. Byl by to odpad nebo jedna hvězda, ovšem level pobavení absurdností by byl za pět. Takže dávám průměr.

Kill Switch (2017)

Vyšší rozpočet a trochu více propracovanější příběh by určitě bodnuli, nicméně zde hlavně chybí ta trocha nápaditosti a chuti se vylbnout navíc. Líbilo se mi, ale mělo to navíc a zůstalo to napůl cesty.

The Wall (2017)

Filmy s dějem na minimálním prostoru stojí na napětí a pohrávání si s divákem. "The Wall" v tomhle směru podráží nohy jeho přímočarost a absence většího napětí. Docela se mi to i líbilo, ale ta přímočarost společně s několika vojensko-technickými přešlapy to pro mě sráží na 3, jinak bych dal ty 4 rád. V závěrečné fázi jsem se bál, že ten konec posrali, ale dopadlo to příjemně.

Aliance (2016)

Zatím nejlepší díl série, ale bohužel stále takový sterilní a průměrný. Mít lepší herce a trochu větší koule, bylo by to lepší.

Špión (2015)

Ty narážky na Bonda jsem pochopil a bavil se. Má to několik vskutku geniálních vtípků, ale bohužel vše přebíjí Mellisa tím, že jen umí každýmu nadávat na tisíc a jeden způsob neustále dokola. Jako párkrát bych to přežil, ale když se to neustále táhne celým filmem jako smrad, tak mě to fakt k smrti nudilo. Jude by mohl hrát klidně i pravého Bonda a nejvíc mě bavil nakonec Statham.