Ghost Rider (2007)

Pár scén se mi líbilo, ale jinak pustá nuda a to nemluvím o scénáři, nebo jak to celé vypadá. Na Ghost ridera jsem se fakt těšil, ale bohužel trailer několikanásobně převyšuje kvalitu filmu. Radši si pustím znou ten trailer. :-(

Soumrak mrtvých (2004)

Dobrá zábavička k večernímu pivu. Sice některé části se snažily vypadat velice vážně, což mi tu jako u komedie moc nesedělo a kazí mi celkový dojem, ale jinak správná anglická oddechovka.

Lovci lvů (1996)

Krásné dobrodružství v krásné přírodě. Napětí, lov, Kilmer i Douglas odvedli také co měli a já příjemně strávil 110 minut. Netvrdím, že to je nějaká díra do kinematografie, ale já nemám co vytknout a jsem spokojen.

Říše slunce (1987)

Tři hvězdy za celkový filmový zážitek a jedna samostatná extra hvězda za výkon Christiana Balea. Skvělý emocionální prožitek, kretý je cítit z každé minuty filmu. Ovšem na druhou stranu a to co bych vytknul nejvíce je stopáž filmu, protože příběh není nikterak složitý a myslím že by se dal stejně emotivně odvyprávět během 100-120minut. Neubráním se tomu srovnání a osobně je pro mě Spielbergovo A.I.více dojemné,emotivní a s lepším příběhem.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Vzhledem lacině vypadají scéna, triky také dělané na koleně. Myšlenka geniální, herci geniální, dialogy geniální. Prostě 52 dílů, panebože 52 dílů se dokážu smíchy válet po zemi i když se na to dívám poněkolikáté. Celý seriál je prostě jedna velká sranda bez přestávky což jsem nikde jinde nazažil. "Nemyslí mi to, v mejch slabinách si buduje domeček tarantule s okem velkým jako karbanátek . Hejbe se to ,OH *#%^**!!!!

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Pár slabších dílů, hlavně ze začátku, ale jinak Ela Bundu můžu kdykoli kdekoli a libovolně dlouho. I když jsou gegy předvídatelné a v podstatě postavené na pár jednoduchých asociací ke každé postavě, ale tenhle seriál je totálně skvělý a já ho prostě "žeru".

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Ne, že by Chuck Norris byl někdy dobrej, ale tohle vážně podělal, tohle můžou "žrát"jen americký děti mezi 5-10lety. Hlavně, že všichni nosí tričko se Supermanem, jenom Superman nosí tričko s Chuckem Norrisem.

Ochránce (1996) (seriál)

Jedna hvězda za nápad, ne sice nový a oslepující, ale ucházející a druhá hvězda za občas dobře udělanou akci. Jinak ničím vyjímečný a průměrný seriál.

Krajní meze (1995) (seriál)

Jsem fanda do scifi a tenhle seriál mě skutečně dostával. Některé díly byly sice slabší, ale i tak měly myšlenku a co sdělit. Ovšem musím jednu hvězdu chtě nechtě strhnout, protože zhruba od poloviny celého seriálu asi došly nápady a tvůrci začali "vykrádat" sami sebe a příběhy se opakovaly jenom s někdy drobnými, někdy s většími změnami a už to bylo doslova"dyndání" tématu. Pro fandy scifi ojeďinělá záležitost v našich krajích, protože naše televize zase tolik z možných scifi seriálů nenabízejí.

Milénium (1996) (seriál)

Tenhle seriál se mi líbil (myšlenky některých dílů mi nedávaly spát) a to moc, dokonce více než Akta X, bohužel skončil stejně stejně jako Akta X (jak jsem již uvedl ve svém komentáři k nim) . Jak nastoupila konspirace, byl konec všem mým zájmům, protože to jsou již malicherné hádky co bylo dřív, vejce nebo slepice a kdo nevěří nám je "neznaboh" a zabijem ho. Zase jedno zklamání. :-(((