Machři 2 (2013)

Kašľať na vás všetkých, mne sa to páčilo a vždy sa na Sandlerovej partii úplne zabavím. Videl druhý krát a rovnaká zábava. Nie je čo vytknúť!!

Nevědomí (2013)

Ó áno, Tomovi takéto filmy veľmi sedia. Napínavé od začiatku do konca. V istých momentoch som mal zimomriavky. Veľmi dobrý príbeh s akurátnou minutážou. Ťažko sa mi k tomu vyjadruje, pretože sa tomu dá vytknúť len málo.

Bohové Egypta (2016)

Trailer lepší než film. Nápad dobrý, prevedenie uspokojujúce. Coster-Waldau sa do roly Horusa vôbec nehodil. Naopak Butlerovi to sedelo náramne. Páčil sa mi aj Geoffrey Rush. Efekty boli síce dobré, ale nevykompenzovalo to, že film postráda istý spád. Tento film je ukážkou, že len dobrí herci, skvelé efekty a honosný rozpočet vám pecku nezaručia. Určite to nie je prepadák, no čakal som o mnoho viac.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Jo, jo, jo, tak to bol fakt suprový film o živote, smrti a hlavne o medziľudských vzťahoch. Michelle Pfeiffer má v sebe jednoducho také to čaro čo vás púta na obrazovku a hneď sa vám ta postava, ktorú stvárňuje zapáči. A tie jej neverbálne prejavy a vypulené oči sú krása. Ide o to, že každý človek si môže vybrať cestu, po ktorej bude kráčať. Jednoducho, vždy si môžeme vybrať, bez ohľadu na to čomu čelíme.

Zoolander No. 2 (2016)

Ak si niekto myslel, že to nemôže byť väčší BULLSHIT ako bola jednotka tak sa pekelne mýlil. Bolo to také nerealistické a priťahnuté za vlasy, že sa divím, že sa toľko známych hercov a celebrít dalo nahovoriť na takú somarinu. Avšak jedna vec sa mi fakt páčila a to otázka: Prečo si zabil Justina Biebera? A cool odpoveď: To sa ma fakt pýtaš prečo som ho zabil? Musím povedať, že tú scénu som si užil ja a asi aj MILIARDA ľudí na svete. Dúfam, že sa Stiller nerozhodne zrežírovať ďalšiu časť. Úprimne, mal by sa réžie na dobro vzdať.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Nátresk !!! Takto by mali vyzerať poriadne animáky. Dreamworks vedia ako sa to robí. Ta plejáda cool hercov, čo sa podieľala na dabingu tomu dala ešte väčšie grády. Zaujímavé bolo, že ma to rozosmialo, zaujalo až dojalo. Konce filmov s Po-m sú podľa mňa geniálne a neuveriteľne ma pohlcujú a pritom si neodpustia trápne situácie, ktoré tam vyslovene pasujú. Predpokladám, že to bol posledný film z Nefritového paláca (teda aspoň kde hlavnú postavu hraje Dračí bojovník), no nechal by som sa prehovoriť aj na ďalší.

Děda je lotr (2016)

Fuck, fuck, fuck, fuck, fuck I wanna fuck. Tak to bol De Niro v plnej kráse. Efron mu slušne sekundoval a dával takisto dobré hlášky. Boby bol úplne skvostný a bez neho by to bol ďalší fekál. Dal tomu istú perverznú eleganciu.

Sezóna zabíjení (2013)

Film o zabíjaní, v ktorom nikto nezomrel ( aspoň nie v prítomnosti ), je plný zvratov a fakt sa nedá povedať kto lový, respektíve mučí koho. Krásne, pravdivo, no aj smutne ukazuje na dôsledky tohto krvavého bratovraždenia. Po hereckej a scénaristickej stránke to bolo skvelé, no réžia má pár zádrhelov a aj kamera mohla byť v istých momentoch kvalitnejšia. Travolta opäť v skvelej psychologickej úlohe ( páčilo sa mi, že keď bol v Srbsku tak rozprával po srbsky a nedával tam zbytočne angličtinu ) a ako vždy mu výborne sekunduje De Niro s svojim legendárnym face-om. Bol som príjemne zaskočený koncom, ktorý som nečakal. Na konci spolu sedia ako najväčší kámoši a De Niro mu dorozpraváva ten "trápny" vtip.

Sousedi (2014)

Príjemná komédia, ktorá pobavý aj zaujme. A to, že vám polovicu filmu nezlezie s xichtu WTF výraz je v pohode.