• Pohádka

Mazel (2012)

Kold to dobre zahral, celkovo príjemný film.

Tenkrát na Západě (2016) (pořad) odpad!

Tak z upútavky som čakal niečo nové originálne. No ostal som sklamaný, po 5 minútach som to prepol na iný program. Dúfam, že táto sračka sa už na obrazovke neobjaví.

Teta (1987) (seriál)

Tento seriál mám rád, skvelá hudba, skvelí herci a atmosféra, Jakubisko ma zas nesklamal. Inak serál som videl 30.01.2016 a zub času sa na ňom podpísal, dúfam, že sa digitálne zreštauruje. Je to skvost, určite si to zaslúži.

Griffinovi (1999) (seriál)

Milujem Stewieho :)

Zoo (2016) (seriál)

Ja neviem prečo sa v dnešnej dobe nedá natočiť seriál, aké sa natáčali v 80 rokoch. Celé je to také umelé, ale vždy lepšie, ako Búrlivé víno a pod.Inak Boublík svoju úlohu hrá dobre....

Příběhy tatranských štítů - Stopy na hrebeni (2013) (epizoda)

Po skončení tohto dokumentu som zatlieskal tým dvom ,,bláznom,, bol to nadľudský výkon, čo predviedli. Vážení, toto sú celebrity a nie nejaká sliepka, ktorá si kúpi šaty za 10 tisíc €.

Johančino tajemství (2015) (TV film)

No úplne zlé celé.......scenár napísaný asi za pol hodinu, keď bol scenárista na rannej toalete.....dávam dve hviezdy

Sedmero krkavců (2015)

Konečne rozprávka, kde hlavná hrdinka nie je nastajlovaná miss. Issova to zahrala dobre, jej výkon som zožral aj s topánkami. Krásna príroda, humor, jednoznačne podarený film.

Pacho, hybský zbojník (1975)

Plejáda hercov, ktorí vedeli hrať a veľa hlášok, ktoré sa citujú dodnes. Ten záver to trochu kazí, ale aj tak je to skvelá zábava. Najviac som sa zasmial na hláške Dušana Blaškoviča, keď pri prepade pánskych vozov roztrhne plachtu, kde sedia hudobníci a on sa ich opýta, že čo je to tu :)