• Krátkometrážní
  • Pohádka

Modré stíny (2016) (seriál) odpad!

Něco tak srandovního se vidí málokdy. Ale jenom kvůli tomu hvězdičkama plýtvat nehodlám.

Lost After Dark (2015) odpad!

Nesmyslnější chování postav jsem nikdy neviděl. Když už ty kreténi posedmý vběhli do toho domu, vyškubl jsem zánovní zápaďácký videorekordér ze síťového napájení.

Wilsonov (2015) odpad!

stop českému filmu!

Občanský průkaz (2010) odpad!

asi nejschematičtější film, co sem kdy viděl... z hereckejch výkonů jsem se studem propadal o několik pater, především tem dement v ponchu a jeho brácha vojcl byli až zoufale tragičtí.

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (2013) (pořad) odpad!

no fuj... chápu, že hlavní životní náplní pana kozatýho je jídlo. ale spoluvytvářet kvůli tomu takovej chrupavkovitej pořad snad nebylo úplně nutný.

Pevnost na Rýně (1962)

áááno. totálně zapomenutej nářez. rozhodně jeden z nejlepších čs válečnejch kousků. top 10. výprava jako kudla do pajšlu. překvapivě kladné charaktery západních důstojníků, holanďan, frantík i anglán. amík trochu za vola a kulturního barbara (což by asi i odpovídalo).

Díky za každé nové ráno (1994) odpad!

75% je velkej úlet. tohle nemá ani na modrý čísla. čemu už dát odpad, když ne této slátanině, kde stodvacetiletá hraje patnáctku, staticky inscenační kamera nudí a režie nestíhá... uvažoval jsem o jedné hvězdě za zahraničního herce, ale to bych byl až moc hodnej taťka.

Okurkový hrdina (1963)

jindřichův hradec počátkem 60. let muselo bejt silně vodvázaný místo. chlast, jazz, psychedelický výtvarný umění, motorky, hells angels, anarchistická poezie, václav sloup, sportovní trysko-létání, pouliční pěstní souboje, základy sprejerství a eště jednou chlast. tak tomu říkám místo k žití.

Český lev 2012 (2013) (pořad) odpad!

jako tv pořad to byla samozřejmě zoufalost. nicméně je moc dobře, že z několika na sobě nezávislých úst zazněly trefné narážky na kvalitu současné české kinematografie, která je jedna z nejméně zajímavých v evropě. okresní přebor, to sedlo. konečně si to snad čeští filmaři začínají uvědomovat a třeba toho někteří z nich nechají.