Kopí osudu (2010) (TV film) odpad!

Němci umí dvě věci: sport a průmysl. Zbytek jim nikdy nešel, nejde a nepůjde. Coź o to, v umění je to spíše sranda, horší to je v politice. Bohužel jsou přesvědčeni, že i v tom vynikají. Je to ovšem velký omyl.

Liga spravedlnosti (2017)

V rámci toho, jaké je zadání pro scénáristu - to znamená planetu napadne zlo a superheroes je ochrání - je to asi docela dobrý. Ale jinak docela stejný jako ty druhý s tím kladivářem(kecám, ti jsou výrazně lepší). Pro mě je tady lepší jen Wonder Woman, protože je podstatně hezčí než Black Widow. Svět potřebuje superhrdiny, ale superhrdinové nutně potřebují superscénáristu. Obojího se, bohužel, nedostává.....A ještě jedna otázka - jak se ty Amazonky vlastně množí?

Moneyball (2011)

Neuvěřitelně nudný film o sportu jemuž nerozumím. Což je samozřejmě moje chyba. V podstatě nám ten film říká, že statistika je to nejdůležitější a zbytek je na hovno. S tím si dovolím nesouhlasit. A to že to tomu Beanovi vyšlo, je spíš náhoda. Ale to sem asi nepatří, to je jenom můj názor. Jedna hvězda za P.S.Hoffmana.

Divoká dvojka (2015)

Žádná hitparáda, dalo by se říci. Dětinské a ani moc zábavné a ani moc sexy. Asi nejtrapnější byla "lesbická scéna" s ustřeleným prstem. Potenciál Sofie hrubě nevyužit. Tím myslím to, že je to sexy baba, ale tady to nějak nebylo vidět. Při sledování filmu mě opravdu napadlo - tohle musela režírovat ženská. Když si vzpomenu jak sexy byla třeba Elisabeth Hurley v Sloužit Sáře ( abych použil podobný film ), a jak to film zvedlo, tak tady je to opravdu o uroveň níž. Reese je mi docela sympatická, ale tady mi vůbec neseděla. S bídou 1*.

Auta 3 (2017)

Jestli pak to viděl Jarda Jágr?

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Tak nám zabili Hana Sola paní Milerová. Nedostal to do kulí, ani jich nebylo potřeba sedm a nebylo to v Sarajevu. Ale to nevadí, prostě blbě vychoval syna. Nebo že by vliv genů po dědovi, který zlehka pomýlen, sloužil temné straně? Co taky chtít od magora, co má doma schovanou dědkovu lebku v rozteklém plastu. Holt nedostatek času při nabytém programu obou rodičů ( matka generál, opravdu generál, generálka je stejná pitomost jako zdravotní sestrák, fotřík pašerák), strýc to s parchantem vzdal, pak se není co divit. Já se pouze ptám - kde byla sociálka? I když s tím ksichtem se ani nedivím, že nosil masku. Ta byla o dost sympatičtější, než jeho vizáž. Horší už byl jen ten afektovaný A3b3 to celé na druhou,či jak se to vlastně jmenoval, jenž se nechal rozumně přejmenovat na Fina. Ovšem blbec byl pořád stejný. Zač tedy tři hvězdy? Inu za Milénium Falcona, to je pořád sympatická loď, druhá z nostalgie, a třetí za to, že to mohlo být ještě podstatně horší. Tohle vlastně celkem ušlo.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Pokud mě paměť neklame, tak někde na začátku SW IV kdosi, tuším princezna řekne, že plány Hvězdy smrti získali povstalci, kteří přitom ztratili své životy - tak přesně o tomhle film je. Ale to všichni vědí, a podat to takto nudným a nezáživným způsobem mi přijde nešťastné. Bez nápadu, bez vtipu.

Než si pro nás přijde (2007)

Jednou si ta zubatá dáma přijde pro každého z nás. Je to jedna z mála jistot v životě, vlastně jediná. Umět ji přijmout tak, jako tihle dva je velké umění. Ano, vím, je to pouze film, ale to na tom nic nemění. A vyčítat tomuto filmu dojetí je stejné, jako akčnímu filmu výbuchy a střelbu.