• Pohádka

Čertí brko (2018)

Dávám plný počet za obsazení (Honzové, Judith a Tomino byli výborní) a za pojetí pekla, čertů a hlavně Lucipera v podání Ondry Vetchého. Děkuji

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Slovensky mluvící Gott, česky mluvící Magálová a československy mluvící drak. Strašidelné, dal bych to do 16ti nepřístupné. Na dětech by to mohlo zanechat následky.

Čertoviny (2017)

Po dlouhé době pěkná pohádka. Zařadil bych ji hned za Anděla páně. Troška prostě pohádky umí a vy, kteří budete dávat " odpad " jenom kvůli tomu, že je to od Trošky mi můžete políbit pr.el.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Trochu nastavovaná kaše, ale tu mám vlastně docela rád. Dal bych tři, ale za Lindu jsem musel jednu přidat. Je v tom prostě nádherná.

Tátova volha (2018)

Dvě skvělé herečky v režii výborného režiséra. To je záruka dobrého filmu.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

Žádný děj, žádný příběh, nevypointovaný humor. Nejhorší film, jaký jsem v poslední době viděl. Jenom díky Krejčíkové jsem neodešel před koncem.

Nemilosrdní (2015)

Velice slušná francouzská sekanice. Dobré akční scény, tedy na evropu, dobré obsazení a v průběhu filmu není nouze o napínavé a překvapivé situace. Reno je trochu tužší v kolenou a krapítek nám přibral, ale charisma stále má. Užil jsem si to.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Viděno po několikáté a pokaždé moc dobré. Žilková naprosto skvělá, atmosféra dokonalá, měsíčci roztomilí. Zařadil bych mezi nejlepší novodobé české pohádky.

Strašidla (2016)

Nechápu jak můžou někteří dát tomuhle filmu odpad. Není to žádný hlubokomyslny oskarovy film, ale laskavý český rodinný biják. Jako takový ho.musim hodnotit čtyřmi. Co kdybyste konečně přestali hodnotit všechny Troškovy filmy neobjektivně a nechali si tu svou zaprcatělou nenávist od cesty. Ježíši, já zapoměl, tady se mluví česky. Potom to nejde, chápu.

Kráva (1993)

Výborně herecké výkony hlavních postav. Mihulová došla uznání až teď o Holubovi jsme to věděli dávno.