Uteč (2017)

Uff! Znáte takový ten protivný zvuk, když někdo přejede nehty po tabuli?! Víte co fakt nemám ráda já? Když někdo škrábe a ťuká lžičkami o porcelán! Věřte, že po shlédnutí budete mít stejné pocity...A pokud jste fandové Klíče s Kate Hudson jako já, tak vám tohle prostě sedne jako "hrnec na prdel". Mimochodem Catherine Keener je naprosto, ale naprosto skvělá

Prometheus (2012)

Po shlédnutí "Covenanta" přehodnocuji ze 2 na 4, což si film v porovnání s Ridleyho současným počinem vážně zaslouží.

Město ztracených dětí (1995)

Baštík, Drobek, Dominique Pinon, už tak dost ošklivý a to na sedmou (včetně originálu samozřejmě) :-D Ron Perlman, pro změnu hraje roztomilého "mentála", no a pokud máte rádi surrealistické filmíky typu Brazil, tak se vám to bude líbit velmi moc! :-)

S tebou mě baví svět (1982)

"Má někdo za kamaráda takovýho ptáka? Má.....a zrovna já" Nejlepší hlášky a nejlepší zimní film

Dva lidi v ZOO (1989)

Krásný film! Milovala jsem ho jako malá a miluji ho i teď :-) Hlavně Ámoska

Vévodkyně (2008)

dlouho jsem si takhle nepobrečela! Ach....

Čarodějnice (2015)

Běžte na to! Koukněte na to! Rádi chodíte do lesa? Budete se bát! Dvojčata jsou samozřejmě největší zrůdy a co teprve černej kozel. "Black fucking Phillip"

Mars útočí! (1996)

Mars útočí!- Tak v této mé velmi oblíbené "Burtonovské scifi-komedio-blbosti" se vyskytuje nebývalá koncentrace výborných Hollywoodských herců. Je to blbost! Ale je to skvělá blbost. Rozhodně si Mars útočí! pustím minimálně 2x do roka!

Ghoul (2015)

GHOUL- No wow! Nemám sice ráda Jáklovy filmy a už vůbec ne found footage horory, ve stylu Blair Witch, ale tohle byla vážně parádní a mrazivá podívaná. "Rostovský řezník" je jeden z mých největších strašáků! A že to sakra bylo! podle skutečné události. Takže já jsem se hodně bála.

Prďoši (2002)

Prďoši- Tak u tohohle filmu mě tedy vážně dost mrzí hodnocení! A musím říct, že i já často dám na hodnocení zde na ČSFD, ale tenhle film si prostě nezaslouží mít horší hodnocení jak "Ulice"! Za mě velmi povedená komedie s naprosto rozkošným Rupertem Grintem. "Patrik Smaš" je úžasně pesimistický kluk bez talentu?! OMYL talent má a přímo obrovský. Tímto talentem jsou jeho větry :-D Větry, jo vážně! A už jste někdy viděli kluka, kterého by jeho větry "vynesly" až do vesmíru?! Pro mě sranda od začátku až do konce.