• Romantický

Vyměřený čas (2011)

Fantastické Sci-Fi s velice dobrým obsazením. V první řadě musím pochválit nápad. Děj mě moc bavil...možná bych trochu vytkla předvídatelnost, ale to mé hodnocení nezmění.

Trollové (2016)

Mně se to líbilo... Nevím teda jak česká verze, ale originál supr. Anna Kendrick a Justin Timberlake jsou skvělá dvojka, kterou prostě chcete slyšet. Dále chcete slyšet soundtrack, který je fantastický (dělal na něm Justin Timberlake). Příběh je fajn - neurazí... ale že by to bylo něco extra se taky říct nedá. Na 5* to není, ale 4* dám ráda.

Já, kocour (2016)

Náhodou docela dobrý... Takový rodinný film na večer. Proč ne? :-) Vtip tomu nechyběl, pointa taky ne... Herci odvedli dobrou práci. Dětem se to líbit bude si myslím.

Sinister 2 (2015)

Za mě rozhodně zajímavější než jedička... ale doporučuji zhlédnout oba díly, protože ačkoliv je to v podstatě něco jiného, stojí to na stejných základech.

Sinister (2012)

Já nevím... Tenhle horor jsem rozkoukala už 2krát a pokaždé jsem zhruba po 40 minutách začala dělat něco jiného a z filmu se náhle stala zvuková kulisa... Ta pointa není zase tak špatná, ale mě to nezaujalo.

Méďa (2012)

Ted byl skvělej... Mila Kunis byla skvělá, Mark Wahlberg taky. Já se skvěle bavila.... Proč dávat jiné hodnocení?

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Upřímně... Od tohohle filmu jsem nečekala skoro nic. Hugh Grant v roli vyhaslé popové hvězdy...? No po zhlédnutí téhle romanťárny jsem si uvědomila, že to vlastně jde... dokonce víc než dobře. Silná stránka filmu bude určitě hudba, která je doopravdy skvělá. Pokud nemáte v sobotu večer co dělat (a jste žena...), tak teď už máte, protože vám tenhle film můžu s čistým svědomím doporučit.

Hořkých sedmnáct (2016)

Líbilo se... moc, ale občas mi zůstával rozum stát nad chováním hlavní postavy. Každopádně se jedná o super odpočinkovou podívanou. Stojí to za to.