Jeepers Creepers (2001) odpad!

Další do série: ohodnoťte si svůj odpad.

Prvotní strach (1996)

Tleskám Nortonovi, ale ty řeči o tom, že Gere je strašnej jsou podle mě mimo mísu. Herecké výkony jsou impozantní, nápad originální a závěr... to se nedá ani slovy popsat. Děj se trochu táhl a stejně jsem tomu nedokázal úplně rozumět. Deset minut před koncem jsem viděl ty čtyři hvězdičky, ale nemám žaludek na to furt se sem vracet a mít nutkání to ještě změnit na plnou.

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Když se podívám na Apokalypsu, nebo nějakýho novýho Finchera a nechci jít spát s depkou, tak se podívám na Jistě, pane ministře. Protože z toho mám dobrý pocit, i když u toho usnu :D .

Frajer Luke (1967)

Tenhle film si získal místo mezi klasikami nejen tím, že je to snad poprvé, co nějaká blondýna ve filmu myla auto, ale i svým přínosem v oblasti pochopení některých slov. A kdo ani po jeho shlédnutí nepochopí, co je to frajeřina, tak už asi nikdy.

Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (2006) odpad!

Ne, nelituji, že jsem to viděl. Ale je mi líto, že jsem to viděl proto, že je to fenomén. Jak je možné, že tahle * dostala nominaci na oscara? Ano, má to i své světlé stránky a některé hlášky budu nejspíš používat i já, ale už kvůli té desetiminutové scéně, kde se honí dva naháči, si to nezaslouží nic lepšího. Nejvýstižnější proto bude asi to, co by použil můj brácha (který to neviděl), kdyby to komentoval: "Ohodnoťte si svůj odpad ;)."

Černá labuť (2010)

Něco tak depresivního jsem viděl jen párkrát za život. Není tam jediná postava, která by mi byla jakkoli sympatická. Několikrát jsem si musel udělat pauzu a zhluboka se nadechnout. A začal jsem se škrábat na zádech ;) . Ale i když jsem z tý zoufalosti už nemohl dál, držím se u dost vysokého hodnocení. A to především díky impozantnímu závěru, jelikož si musím přiznat, že moje srdíčko by asi nepřežilo, kdyby se Natálce po tom všem ta premiéra nepovedla. A tak jednu hvězdu srážím hlavně kvůli těm nechutným lesbickým scénám, pro které si asi film vysloužil nálepku: nevhodný mládeži do 15 let.

Griffinovi (1999) (seriál)

Hrůza, ale když se při hodinách angličtiny holt pouští nějakej seriál, tak je to mnohem lepší než brickleberry ;) .

Hotel Transylvánie (2012)

" 'Podrbejte mě někdo, mám blechy!' HA CHA CHA CHA 'Má blechy, protože je vlk.' ' Jo, ale nevysvětluj to. Pak to přestává být vtipné.' " Tak tohle to fakt zabilo :D . Nic moc animace a obecně animáky o příšerkách od američanů jsou strašný. Aspoň, že je to občas vtipné ;) .

V Bruggách (2008)

Nádhera! A to nejenom parádní příběh a skvělí herci, ale i překrásné město Brug(g)y. Protože při líčení storky o dvou nájemných vrazích, o cti a morálních zásadách se nám otvírá pohled na nejzachovalejší středověké město v Belgii. Super jsou taky různé charaktery hlavních postav. Ray je psychouš, Ken je soucitný a starostlivý a Harry je výbušný ale zásadový. V takové společnosti vznikne situace, ve které je ještě prostor pro rasistického trpaslíka.

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Orient expresu (2010) (epizoda)

Ajajaj! Mám Poirota rád, ale tohle se pokazilo. Vždyť se tenhle díl vůbec nedržel předlohy ;). Kdybych nečetl knížku, tak by mi to snad ani tolik nevadilo, ale chyběla tam základní postava a naprosto překopali charaktery některých postav. Například Greta Ohlssonová je v knížce citlivá misionářka, ale ve filmu se z ní stane fanatická evangelička a díky ní se z filmu stane náboženské drama. A všechny tyto nesrovnalosti se ještě podtrhávají tísnivou atmosférou, jež se tam vůbec nehodí. Všechna čest Agatě Christie, ale tenhle film jejímu mistrovskému dílu trošku zkazil reputaci.