Johnny English (2003)

Miluju filmy co parodují, ale zároveň se snaží jít vlastní cestou. Docela očividná parodie na Jamese Bonda je tady vidět a přesto se snaží Johnny English jít vlastní cestou. Rowan je rozený komik, vidět ho v mírné akční záležitosti je takový zvláštní pocit, ale on to prostě umí podat vážně vtipně a mě to sakra bavilo.

Debbie a její parťačky (2018)

Vezměte příběh Dannyho parťáku, udělejte z nich ženský, nějak to propojte ať to vypadá na spin off a né jako obyčejná vykrádačka a doufejte, že to lidi přijmou. Na mě to funguje. Herecké obsazení je výborný, Sandra s Cate to táhnou, Rihanna jako zevlák a hacker taky vypadá v pohodě. ostatní se taky drží ať to tu nejmenuju všechny. James Corden je moje slabina, toho chlápka prostě žeru. Já se bavil.

Deadpool 2 (2018)

První Deadpool, byl přehnaně až moc přehnaně šílený. Jenže s ohledem na to že 8 let před Deadpoolem, jsme dostávali superhrdinské filmy.. Změna v podobě anti hrdiny, je vítaná a šílená změna. Nic méně, aby se povedl i druhý díl, musíte zajít ještě dál a to prostě nemám rád a připadá mi že Deadpool 2 až moc šlape na plyn, až moc se snaží být ještě vtipnější a je to spíš jen víc trapnější.

Bumblebee (2018)

Proč dostává John Cena role kde hraje samý blbečky co mají svaly, ale nic v hlavě. Fakt to nechápu.. Ten člověk přece není tak tupej jak se ho ty filmy snaží vystihnout. Přejděme na příběh, příchod Bumblebeeho známe od prvního dílu, že se mu něco stalo a že přišel dříve než ostatní. Super zápletka, Hailee je sympatická. Vědci jsou dost naivní kromě agenta Burnse. Bohužel akce je tam málo, možná že to lidi od Transformerů plných výbuchů očekávají.

Avengers: Infinity War (2018)

Je to tady. Po Civil War je země rozdělená a bez hrdinů. Jenže tento film, ikdyž se tak zdá nebyl zaměřený na hrdiny. Spíše nám to má představit Thanose a jeho příběh a motivy. Souboj ve Wakandě a příchod Thora je pro mě nejvíc epický příchod ve všech Marvel filmech doposud. Vousatý kapitán amerika vypadá kurva sexy. No a ten '' zaprášený '' konec, je prostě dojemnej a smutnej. Má to všechno.

Aquaman (2018)

Každý očekával, že příběh o světě Atlantídy bude CGI všude kde se podíváme, jenže ono to vypadá sakra dobře. Fakt si s tím James Wan vyhrál a po horrorech musím uznat že i toto se mu povedlo. Kdo by čekal že zrovna Aquaman, který se zdál jako drsňák bez vtipu, bude zároveň nejzábavnější film co DC zatím přinesl. Momoa je mega sympaťak, Amber Heard je taky skvělá. Patrick Wilson obstojný záporák. Všechno mi tady mega funguje, jen to šlo až moc rychle, uteklo to doslova jak voda a potřebuju pokračování.

Ant-Man a Wasp (2018)

Možná jsem tomu měl dát tři hvězdy, protože podobně jako Thor, druhý díl o Ant-manovi je o trochu horší než jeho první snímek a to je sakra škoda, protože tu máme i Wasp. Přídáte hrdinu a stejně je film horší než první díl? To zkrátka vypovídá o všem. Na druhou stranu, i když se to jeví jako horší počin od Marvelu, pořád je to Ant-Man a Paul Rudd je skvělej a já se sakra bavil.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Musím souhlasit že se jedná o jeden ze slabších snímků ze série X-menů. Trochu mi to připomíná Civil War od marvelu, kde se dvě strany mezi sebou perou dokud nezjistí, že nepřítel je někdo jiný a musí se pak zase spojit. Tento příběh o Jean Grey se prostě moc nepovedl, snad to příště bude lepší.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Pokračování něčeho, co vůbec pokračovat nemělo. Proč prostě neukončíte něco co mělo mít jen jeden díl. Očividná vidina vyždímat ze značky jen další prachy, zabila nejen tento chabý druhý díl, ale více méně i ten první.

Všechno nejhorší (2017)

Ulítlej komediální horror, co jiného můžeme čekat než spousta stupidních smrtí. Časová smyčka vždycky nabádá k části kdy si budete dělat co chcete, aniž by jste hleděli na následky protože se to stejně vyresetuje. Všechno je předvídatelný, menší zvrat na konci to nemůže zachránit.