Predátor: Evoluce (2018)

Přineste nám Predátory a postavte proti nim vycvičené vojáky co jsou tak trochu cvoci. O co tady sakra jde? chtěli udělat parodii na predátora nebo to myslí vážně? Vážně jsem byl na vážkách, nakonec si ale myslím že tu komedii s Predátorem spojili docela v pohodě.

Plán útěku 2 (2018)

Jak jsem řekl, první díl byl překvapivě super... Jenže to u něho mělo skončit. Druhé a třetí pokračování se jen snaží vyždímat prachy dokud to jde.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Pokračování které j v něčem lepší a v něčem horší. Škoda že se nevrátilo původní obsazení, aspoň na pár minut... Boyega to však zvládá v pohodě. Eastwood nedostal tolik prostoru kolik by si zasloužil.. no a zbylé pubertální obsazení? Proč se dnes všude strkají puberťáci, nebo lidi co vypadají že jim je 15. Každopádně... Od posledně jsme se dočkali jen větších monster.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Objeví se mega příšery, tak pojďme postavit mega roboty s kterými je zvalchujeme. to vypadá na Megazordy od strážců vesmíru v dospěláckém kabátě. Jenže ať to zní jakkoliv stupidně, na mě to fungovalo. Takovou mozkovou odreagovačku já můžu.

Noční lovec (2018)

Snímek je sice označený jako akční, nic méně akce je tam vážně málo. spíš to hraje na dialogy, dostat se do hlavy únosci, zjištění motivu který jim pomůže vyřešit případ a najít unesené. Dost ponurá atmosféra, která film provází po celou dobu tomu akorát přináší takový ten nádech nudy a zdlouhavého průchodu.

Mrakodrap (2018)

Jeden z těch horších snímků ve kterých se objevuje dnešní megastár, The Rock. Můžeš vypadat sebevíc drsně, mít jenom jednu nohu, ale to prostě z toho neudělá dobrej film. Staví jenom na jednom a to je Dwayne a doufají že jeho jméno utáhne celý film. Nestalo se.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Tak trochu se film snaží vydělat na značce jménem Jason Statham. Nic méně celkově ten film, ať už to zní sebevíc šíleně, nestojí za takové houby jak to na první pohled může vypadat. Fakt se na to dobře koukalo.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Jurský park miluju a i přesto že za mě je toto nejslabší díl ze všech, včetně původní trilogie, dávám 4 hvězdy. Drží si to zkrátka standart prvního Jurského světa. Chris Pratt a Bryce Dallas si vás opět získají. Bohužel a doufám že v dalším díle se to už nestane... nestrkejte nám tady zmutované dinosaury. Co bude příště Triceratops zkřížený s brachiosaurem? Prosím ne, nechejte nám ''obyčejné'' dinosaury, to nám fakt bohatě stačí. Indominus v předchozím díle jsem ještě zkousnul, ale v tomto filmu to byla hrůza.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Tak moc jsem doufal, aby to bylo stejně dobré jako předchozí díly, ale bohužel to tak není. Atkinson už to nedokázal utáhnout sám, vtipy byli dost vlažné a tuctové. Zkrátka to kouzlo Johnnyho Englishe mělo skončit u prvního dílu.

Johnny English se vrací (2011)

Nebudeme to zbytečně natahovat, Pokračování této parodie na 007, je stále zábavné, nic méně né tak povedené jako první pokračování.