Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Ani prd, taková ta polská atmosféra, ten slovanský nádech si to nese a docela to vytváří příjemné horrorové prostředí, ale to je tak všechno co tento film nabízí. Offline tábor není tak špatný nápad, v dnešní době to chce asi upozornit aby jsme tolik času netrávili na internetu, jenže zároveň tenhle film dokazuje, že je fajn mít nějakou tu techniku díky které můžete zavolat o pomoc mít sakra u sebe :D Tábor plný děcek, ale my se dostaneme jen k 5 děckám, tlouštík youtuber, namachrovanej sportovec, nevýrazný třetí cápek nejspíš asi gay, blondýna co je sexy a při první možnosti přefikne sportovce no a pak je tady tichá a tajemná holka u které hned víte že to přežije nebo umře jako poslední. Všechno je předvídatelný, monstra můžou vypadat dobře, ale jinak je to stupidní. Fakt nechápu ale jak záporáci tak i ty děcka jsou naprosto hluší a nebo totálně tupí :D prostě ne, ze začátku si řeknete, že to může být fajn a nakonec je to jenom podřadná tuctovka.

Zabiják & bodyguard (2017)

Kombinace Reynoldse a Jacksona je opravdu k nezaplacení, Nic méně tohle si musíte užít jenom v originále, protože dabing nikdy nebude znít tak dobře, co se těch nadávek týče jako originál v podání těchto dvou borců. Celé to má fajn spád, je to vtipný a narovinu Salma Hayek je ještě víc sexy když taky mluví sprostě :D všechno to tam prostě pěkně sedí.

Titanic II (2010) odpad!

Chce se mi vyloženě brečet, že někdo dopustil tohle vytvořit.

Taxi (2004)

Proč se musí američani za každou cenu předvést a udělat to stejné co už vytvořil někdo v evropě :D vzbuzuje to akorát zoufalost a nechápu jak na to vůbec můžou ti herci kývnout.

Gulliverovy cesty (2010)

Taková drobná blbůstka, nad kterou by dnes kouleli očima i ti nejmladší. Nic méně před těmi 10 lety, proč ne. Pro Jacka Blacka asi nejslabší role v které jsem ho zatím viděl.

Životní šance (2013)

Mám rád Jamese Cordena, takže jsem si i tento film nesmírně užil. Nic méně jestli Paulovi skutečně stalo, že potom co znovu začal zpívat, tak ho štěstím srazilo auto, tak musím říct, že ten chlapík měl sakra smůlu. V každém případě, Paul Potts je velký talent a kvůli lidem jako on má Talentová show takovou popularitu. Fajn film na večer.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Charlize zbožňuju snad v každé její roli. Nicméně, nějak mi filmy z prostředí německa či ruska moc nesedí. Fakt nevím čím to je, ale vždycky z nich mám takový zvláštní pocit. I přes to by tento film byl průměrným akčním snímkem.

Rande naslepo (2006)

Velmi příjemná jednohubka, jasně, možná až jednoduše vylíčený příběh bez nějaké větší hloubky, krom toho zakončení kde se zkrátka nějaké drama okolo dalo očekávat už před zapnutím filmu, ale i tak to bylo fakt na pohodu a dalo se na to koukat a ke konci to některým měkotám může vnést slzu do očí.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Kdo ví jak to bude a zda se dočkáme dalšího pokračování. I kdyby ne, tohle bylo slastiplné zakončení této krasojízdy posádky Star Treku, Idris Elba, pro mě nebyl tak velký záporák jako v druhém díle ''Dr. Strange'' každopádně nebyl nejhorší. Efekty, příběh, celé to CGI prostě bylo famózní. Nikdy jsem nebyl tak velký fanoušek Star Trek série ovšem tato trilogie mě do tohoto skvělého světa naprosto vtáhla.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Máme tady pokračování, famózní pokračování a k famózně sympatické posádce se přidává i pořádný záporák, Benedict Cumberbatch je prostě skvělý herec, který vás přesvědčí v jakékoli roli co dostane pod ruce. Pokračování Star Treku neubírá na tempu.