Nebraska (2013)

Ze všeho nejvíc musím ocenit úžasný herecký výkon June Squibb. Byla dokonalá. A celkově mě příběh zaujal a nakonec jsem se dobře bavil.

Favoritka (2018)

Upřímně jsem občas na chvilku pocítil trošku nudu a některé scény byly malinko zdlouhavé a mohlo to celé plynout trošku rychleji, ale když vezmu v potaz dechberoucí výkony Olivie, Rachel a Emmy, tak i přes drobné chybičky musím dát plný počet.

Všichni to vědí (2018)

Excelentní herecký výkon Penélope a Javiera, docela zajímavý příběh a taky to bylo místy pěkně napínavé. Za mě skvělá podívaná, už kvůli Penélope

The Collection (2012)

Řekl bych, že druhý díl je ještě o fous lepší než první díl. Ale oba mě bavily.

The Collector (2009)

Velice příjemné překvapení. Za mě slušný horor, na který stojí za to kouknout. A nepohrdnu jím ani, když ho vidím poněkolikáté.

Big Mouth (2017) (seriál)

Dokonalý seriál plně vystihující dospívání a vše okolo něj. Spoustou věcí si většina dětí během puberty projde a tenhle seriál všechno pěkně a hlavně vtipně zmapoval. A nekorektnost a vulgarita jsou taková třešnička na dortu. Nedokázal bych si představit pubertu bez sprostých slov. Občas mi sice některé postavy lezly na nervy a někdy mě upřímně i dost s*ali, ale to k puberně vlastně taky patří.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Už kvůli hereckému obsazení mě film bavil. Leonardo, Brad i Margot jsou výborní. Celkově dobře napsaná komedie s prvky dramatu.

Králíček Jojo (2019)

Výborná komedie z naprosto neočekávaného prostředí. Především jsou to pak herecké výkony, které dodávají filmu na kvalitě. Ať už je to hlavní hrdina nebo Scarlett Johansson, Sam Rockwell, ale i Rebel Wilson mě překvapila.

Judy (2019)

Renée Zellweger mě svým výkonem velice příjemně překvapila. Za mě jasná kandidátka na Oscara pro herečku v hlavní roli.

Panství Downton (2019)

Jelikož jsem velký fanoušek seriálu, na film jsem se velice těšil. Za mě jasně nejlepší (podobně jako v seriálu) Maggie Smith. Její výkon je dokonalý a obdivuhodný vzhledem k jejímu věku. A ačkoliv hraje vedlejší roli, bez ní by ten film (a vlastně i seriál) nebyl tak dobrý. O kostýmech a dalších skvělých hereckých výkonech ani nemluvě.