Junior (1994)

Mě ten film vlastně bavil. Arnold dokazuje, že dobře zvládá i komediální role a k tomu všemu skvělá Emma Thompson. Toto je jeden z těch oddechových filmů, na které se rád podívám, když na ně v televizi narazím.

Zápisky o skandálu (2006)

Dechberoucí výkony dvou skvělých hereček. Judi i Cate byly obě dokonalé. Bez nich by film nestál za nic.

Vera Drake - Žena dvou tváří (2004)

Úžasná Imelda Staunton, na které film stojí a padá. Úplně jsem s ní ten film prožíval, jak mě dokázala vtáhnout do děje. Za mě by si daný rok zasloužila Oscara nejvíce. Kvůli ní musím dát plný počet hvězdiček.

Zrůda (2003)

Působivý, ale hlavně skvěle natočený film. A úžasná Charlize Theron. Dokud jsem neviděl tento film, tak jsem ji považoval za dobrou herečku, ale po tomto snímku musím říci, že je to vskutku výborná herečka.

Pianista (2002)

Ačkoliv nejsem velký fanoušek zdlouhavých dramat, toto je jedna z výjimek. Sice to není jeden z těch filmů, které můžu vidět poněkolikáté a stále mě to bude bavit sledovat, ale i tak se mi film líbil. Adrien Brody byl výborný a dodal filmu tu správnou atmosféru.

Mulholland Drive (2001)

Jeden z nejlepších filmů Naomi Watts. Vlastně kvůli ní jsem se na film podíval, protože je to má oblíbená herečka. A určitě jsem nebyl zklamaný. Celé dvě hodiny jsem seděl napnutý a ani na jednu chvíli jsem nesoustředil oči na něco jiného než na obrazovku.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Doteď jsem vlastně nepochopil o čem měl ten seriál být. Ale něco mě tak nějak nutilo koukat dál. Nakonec jsem si to docela užil. Občas to byla trošku nuda, ale po většinu času to šlo snést. I když jsem občas chtěl oběma hlavním postavám dát pěstí do obličeje...

Poslední nás zachrání (2015)

Docela zajímavá a dobře využitá hororová komedie. Když jsem si četl obsah filmu, nedokázal jsem si představit jak to bude skutečně ve filmu vypadat a musím říci, že jsem byl velice příjemně překvapen.

You're Next (2011)

Zajímavý příběh. Dokonalý zvrat. Nečekaný konec. Snímek je skutečně příjemným překvapením. Určitě se na něj rád podívám znovu.

Na lince je vrah (2006)

Napínavý thriller. Trošku mě zklamalo, že od té doby co se objevil vrah, tak to vše tak rychle skončilo. Představoval jsem si trošku delší boj. Že bude s vrahem bojovat déle a při tom zničí spoustu věcí v tom obřím sídle. Ale i tak jsem byl od začátku až do konce napjatý a když jsem pak šel v noci v domě na záchod, trošku jsem cítil strach při pomyšlení na to, že by byl vrah i u nás v domě. A to byl jistě i cíl filmu. Navodit u diváka strach a udržet ho v napětí.