Iron Maiden: Raising Hell (1993)

Skvělí koncert a dobrý nápad přizvat na koncert iluzionistu.. Naprosto dokonalé je když iluzionista nechá kytaristovy uříznout ruce a pak snima zahraje sólo.. :)

Helena (2012) (seriál) odpad!

Větší hnůj jako je tento sem snad ještě nikdy nevyděl.

První krok (2009) (seriál)

Nebyl to takovej průser už jsem vyděl mnohem horší shit jako například Helenu ze které my bohatě stačili dva díly abych poznal kam se dá ještě klesnout. V seriálu se mi líbily např. choreografie a postava Pavla Kříže a upřímě ty tanečnice také nebyli úplně k zahození.. :) Neherecké výkony mohli dopadnout také mnohem hůř..

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Výborný nápad nechat diváky alespoň trochu ovlivnit děj. Seriál je pěkně zpracovaný obzvlášť na dvd kde si můžu vybírat děj sám. Je trošku ironií že Dvořák hrál hodně kuchařů a přitom jak sám řekl vůbec neumí vařit.. :)

Kreyson - Live Třinec (2007) (koncert)

Kreyson má výbornou hudbu, jen škoda že Láďa tady už nedává ty vejšky tak dobře jako kdysi. Hodně mě to zklamalo hlavně u písničky Zákon džungle. Jinak celkem povedený návrat Křížka na metalovou scénu. Viděl jsem ho na živo nedávno z vitacitem a ty vejšky už dává mnohem líp. Jinak na dvd mě potěšil hlavně výběr skladeb, zahráli prakticky všechny nejlepší pecky Kreysonu.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Boužel tohle už není ono, nejvíce mě zklamalo, že je loď dělaná přes počítač a vlastně 80% scén také. Jinak ale pořád dobrá porce humoru. Nejvíc mě potěšilo, že to byl jen sen pod látkou z olihně (naděje). Protože kdyby tohle mysleli vážně tak by to byla katastrofa. Jinak zaplať bůh že tu nejnovější sérii natáčejí zase klasika ve studiu a né u plátna..

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Mně se líbí jak si tam nicko bubnuje v šatně... :) Jinak hodně zajímavý dokument o průběhu turné, který sice částečně popisuje jako by to byla jakási dovolená ale skutečnost mluví jinak... Já jen obdivuji Bruce že v jeho letech ještě dokáže skákat na pódiu jako za mlada.. :) Skvělé pojetí např. z časomírou, co písnička to jiné město a ten začátek jak Bruce vyběhne na pódium a za nim kameraman... Líbí se mi také záběry z pilotní kabiny a volací signál Flight 666 to mě upřímě řečeno fakt dostalo. Ať žije Ed force one!

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

„Dobrý večrer šerife. Drž hubu! “ tak tahle hláška mě dostala snad nejvíc! Jinak Bud a Terence se zase předvedli. Prostě klasika, geniální hlášky a ani pořádná akce nechybí..

Jdi na to (1983)

„letíme i z hajzlem“ tak tahle věta mě ve filmu dostala nejvíc. Bud a Terence jako obvykle ve formě, jeden z nejlepších filmů od nich. Co mě ale dost nasírá jak to nova ku*ví novým dabingem, například začátek filmu kdy Trávníček křikl na řidiče kamionu „Svinskej hajzle!“ a v novém dabingu (zase) Trávníček řekne „ty hajzlíku“ tak to prostě ztrácí šťávu. A boužel i u více filmů pro lidi který to vidí s nováckým dabingem to pochopitelně kazí i hodnocení. Měli by se na to slušně řečeno vykašlat! Kdybych to viděl poprvé s nováckým dabingem tak tomu dám za tři, ale jelikož sem měl to štěstí vidět film z původním dabingem tak za pět. prostě geniální film.

Zombieland (2009)

Tento film mě hodně překvapil, co se týče pojetí. Potěšil mě i výběr hudby. Styl humoru mi prostě sedl, například scéna kde vezme tkrmící se zombie dveřmi od auta, nebo jak najdou toho hummera a on tam najde ty ruce na volantu. A konečně scéna v zábavním parku, závěrečné vyčištění zombie a ještě se u toho povozí na horské dráze. Ale do pěti hvězd tomu stále cosi chybí, takže za čtyři. P.S. scénu jak uklidí indiánský obchod bych nechtěl točit dvakrát..