Saw 3 (2006)

Komentář z postavy.cz Na jednu stranu je to zklamání, ale na tu druhou.... Je to dobrý film 70 procent

Záhada Blair Witch (1999)

Viděl jsem to dřív a proto napíšu Kometář z postavy.cz Tak jsem teď dokoukal Blair Witch 1. Musím uznat,bylo to fasninující a celkem dobře promyšlené. Co je zajímavé, že jsem se nebál. No bál jsem se jen u té konečné scény. Podruhé už sem tomu tu děsivost musel vytknout.80%

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

!!!!Možný spoiler!!!! Mno,docela povedené! Herecké výkony byli dobře zahrané a souboje taky. Ze začátku nuda, nic se tam nedělo, jen obří stvůra, co ničila město. A pak.. Roboti byli super, až na to že mi trochu připomínali Transformers. Příšery se mi také moc líbily. Příběh je ale docela přehnaný, no originalitu to nemá. Konec, no, trochu divný, něco jako červené moře...... To jsou však celé sci-fi filmy. 80 procent

Armáda temnot (1992)

Kometář z postavy.cz Může obsahovat SPOILERY Jiná doba,jiné kafe. První čtvrthodina filmu byla příšerná.Nějak extra se mi nelíbila, chtěli Ashe zabít. Pak to bylo dobrý. Ash dostal zpět do souboje se zombíkama. Avšak kostlivci nebyli tak dobrý jako zombíci z 1 a 2 dílu. Ale ta scéna byla docela dobrá. Ta scéna v obchodě se mi líbila. Nebylo to dobré jako 1 a 2, ale bavil jsem se. A zapoměl jsem dodat, Ash jako v předchozích dvou dílech prostě nemá chybu.

Lesní duch (1981)

Skvěle Natočený horor, který si po celých 85 minut drží svou luxusní atmosféru a neustálé lekačky a velkou brutalitu. Herci jsou skvělí- hlavně postava Ashe, Evil Force a Knihy zla. Vizuální Efekty jsou výborné. A nemůžu zapomenout na to, že mě plno scén vyděsilo.

Daredevil (2003)

Veliké zklamání! Film je nic moc a do poslední 15 minut nudný a já u něho umíral nudou. Posledních 15 minut bylo fajn, bavil jsem se při ní ale to nemohlo zachránit celý film. Hlavní hrdina mi je nesympatický superhrdina . Záporák totéž, až na povahu, co musím alespoň trochu pochválit. Zas musím uznat, že film má na svojí dobu velmi dobré momenty, ale originální není. Celkově jsem se ale nudil a je to taková ztráta času. Jak v novinách psaly, že to nemělo úspěch, tak bych s tím souhlasil. Hodnotím nízko. Film však má pár dobrých momentů, někdy jsem jen tak uskočil od televize, šíleně jsem se nudil. Akce-12 procent Hlavní postavy 9 procent vedlejší postavy 17 procent záporák 20 procent příběh 10 procent Konec 49=50 procent. Film-40 procent.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Komentář z postavy.cz Před chvílí jsem si to pustil. A nebyl jsem zklamaný.Bylo to super a Stallone ve skvělé formě i po letech +spoiler+ Ale ta poslední scéna,jak bodl toho Vietnamce do břicha a pak ho podřízl nebo, jak Rambo vystřílel celý vůz anebo ještě pár mi přišlo s brutalitou přehnané,proto jen 90%. Ale bylo to super

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015)

Vzhledem k tomu, že mám tuto TV sérii rád, musel jsem jít na to do kina. A co?! Bylo to lepší než jednička, ale na dvojku nemá. Chipmunkové mě opět bavili. Ten retard Miles mě moc nevzal, ale byla s nim prča. Scéna, jak se seznámí s Milesem nic moc. Scéna v letadle super. Od této chvíle se to zvrtlo v mega vtipnou komedii. Takže trojko, běž se vy**PÍP**ať 9 0%

Alvin a Chipmunkové (2007)

Děte se všichni bodnout. Prostě nepoznáte, co je hezký. K filmu Podle příběhu sem čekal naprostej fail. Ale nečekal jsem, že se to až takhle povede. První půlka hrozně vtipná a druhá o kapánek horší, ale to neznamená, že by se to nepovedlo. Tohle byla krásná oddychová komedie, co vás mile překvapí a mě I dobře pobavila. 90%

Rocky (1976)

Tenhle film jsem měl jako Malej, ale i teď . Film má dobré boxové scény, dobrý scénář, geniální dialogy a úžasný příběh. Režie je velmi dobrá a herci jsou také úžasní.100%