• Krátkometrážní
  • Hudební

Avicii - Levels (2011) (hudební videoklip)

Song celkem povedený, ale klip je fakt nudnej bullshit.

SebastiAn - Love in Motion (2012) (hudební videoklip)

Absolutně nic neříkající klip, ve kterém jakási holka „tancuje" v pokoji. Pedofil Level: 10000

2001: Vesmírná prda (2000)

Docela průměrná komedie s pár dobrými vtipy. Leslieho Nielsena jako herce mám rád, sice Vesmírná prda je trochu slabší film, ale stále se na to dá v pohodě koukat. Je jen škoda, že autoři promrhali většinu rozpočtu za pohyblivé pódium a ne za kvalinější dojem z filmu. Nejlepší část filmu byla bezesporu hláška „Tohle je prda!!". Na samotném konci je potom výběr z efektů zvuků prdů, který se stal snad známější něž film samotný.

High School DxD - New: Gekkó kótei no Excalibur (2013) (série)

O něco lepší něž první série High School DXD. Tato série taky obsahuje nejlepší díl High school DXD vůbec, jímž je díl sedmý, ve kterém jsou všichni u bazénu.

High School DxD (2012) (seriál)

Naprosto geniální ecchi anime. Zajímavý příběh, dialogy a hlavně dokonalá postava Isseie, která si jde za svým celoživotním cílem.

Foo Fighters - Best of You (2005) (hudební videoklip)

Song celkem dobrý, ale klip je opravdu o ničem, tedy pokud napovažujete neustálé suckování mikrofonu jako ideální náplň klipu.

Lego: Batman (2013)

Film se nechal značně inspirovat hrou ,,Lego Batman 2: DC Superheroes". Některé scény pochází přímo ze hry. Jsem rád za to, že nepřeložili do češtiny jména padouchů. Otevřený konec mi přišel úplně zbytečný. Celkově film hodnotím jako příjemnou oddechovku spíše pro mladší publikum.

Biting Elbows: The Stampede (2011) (hudební videoklip)

Předchůdce předchůdce Hardcore Henryho, který je napěchován akcí od začátku až do konce. Zkvěle zpracované scény, u kterých se ani vteřinu nebudete nudit.

The Far Cry Experience (2012) (seriál)

Skvěle natočený dohromady 30 minut dlouhý ,,seriál" o přežívání na ostrově z Far Cry 3. Dokonalá souhra vtipů a přežívání v ,,divočině". Druhá polovina ve které Vaas mučí Chrisse, už nebyla tak propracovaná, jako ta první, ale i tak to měla své kouzlo. Doufám, že se někdy dočkáme plnohodnotného Far Cry filmu, klidně na podobné téma.