• Thriller

Pátá vlna (2016)

Nejlepší záběry z filmu se dají za 2min shlédnout v upoutávce a zbytek je nudaaaaaaaaaaa. Škoda, potenciál to mělo ohromnej

Hanna (2011)

Dokonale zpracovanej začátek. Úvod do dění a tak, prostě paráda. Pak se Hanna protlouká někde v poušti v Maroku a tam se to začíná přeměňovat v nudu. Obří nudu. No a konec je zase parádně akćní. Takže podle mě by se vůbec nic nestalo, kdyby někdo z filmu vypustil většinu nudy v poušti a cestu karavanem nevim kam, film se zkrátil ze 107min tak na 80. Pak by to bylo bájo!

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Naprostá spokojenost! Bylo to přesně to, co jsem očekávala. Je to teda hlavně komedie, ale pobaví, potěší, uvolní. Já si to ještě navíc pustila ve slovenštině a ta mě baví sama o sobě, ty hlášky jsou slovensky na úplně jinym (a jinym myslim vyšším) levelu. Střet důchodců se zombíkama je originální a napínavý zároveň. Fakt jsem se bála o toho spícího dědulu na zahradě :-).

The Veil (2016)

Začalo to úplně suprově. A pak to šlo minutu po minutě metrovejma krokama z kopce, až to zapadlo v nějaký nížině nudy a tam to i zůstane. Škoda, potenciál to mělo a jak jsem již psala, začátek byl skvělej.

Vlak do Pusanu (2016)

Byl to napínák. A to od začátku do konce.

28 dní poté (2002)

Ve svý době určitě super povedenej sci-fi horůrek, ale na dnešní dobu nic moc. Ani jsem to nedokoukala a jen jsem přepínala filmem a hledala nějaký dobrý scény, kterých jsem bohužel moc nenašla...

Zlo nikdy nespí (2016)

Zlo nikdy nespí je divnej film. Má to divnej začátek, divnej střed a ještě divnějsí konec.

Morgan (2016)

Co se stane s autem, když prorazí ocelový tři metry vysoký vrata? NIC. Je to přeci ve filmu :-). Ale k filmu samotnýmu, jak bylo řečeno na konci, projekt L9 selhal.