• Thriller

Hříčky přírody (2015)

Je to totální blbost, ale taková zábavná a originální.

Psycho (1998)

Vzhledem k tomu, že jsem četla knížku psycho, tak jsem věděla, do čeho jdu a přestože se od knihy v pár detailech liší, moje očekávání to splnilo. A hlavně je to dokonale zahraný.

P2 (2007)

Na tenhle film jsem se hodně těšila a do jisté míry jsem zklamaná. Čekala jsem trochu víc napětí, ale zase oceňuji, že film není postaven jen na hektolitrech krve a nechutnejch scénách. Angela byla dokonale zoufalá a Thomas byl tak zvláštní, že si myslím, že neměl na parkovišti moc co dělat a raději by ho měli zavřít na psychiatrii.

Rozpolcený (2016)

Teda naprosto obdivuju hereckej výkon hlavního hrdiny. Zahrál to tak, že bych snad i věřila, že je skutečně nemocnej. Super film!

Pouto mlčení (2010) (TV film)

Asi nikdo od takovýho filmu nemůže očekávat oskarové výkony a super děj, takže naprosto nechápu komentáře typu otřesní herci... Podle mě to docela ušlo, film si po celou dobu drží určitou dávku napětí a konec byl docela překvapením. Moc se mi nechce věřit tomu, že by se žena mohla "kamarádit" s vrahem svýho muže, ale jinak je to docela uvěřitelný.

Troja (2004)

Jeden z mála historickejch filmů, který se mi fakt líbí. Achilles v podání Brada byl doslova božskej a jeho svaly... :-O

Jezero 4: Poslední kapitola (2012) (TV film)

Oproti dvojce a trojce, byla čtyřka příjemným překvapením. Krokodyýli sice pořád jak z roku raz dva, ale mělo to hezkej děj, logiku a tak. Kdyby byly krokouši aspoň trochu vydařenější, dala bych klidně víc hvězd. A konec byl skvělej, klidně by mohlo být i pokračování.

Jezero 2 (2007) (TV film)

Po super prvním dílu, jsem se těšila na pokračování, který mě teda víc než sklamalo. Na to, že to bylo natočený o téměř 10 let později, jsou efekty daleko horší a umělejší než v jedničce. Krokodýla a to, jak se potápí do vody, bych snad i já udělala líp. Ale za to může asi malý rozpočet a na krokouše prostě už nezbyly penízky.

Jezero (1999)

Popravdě, nemám ráda starý filmy (a za starý považuju vše před rokem 2005), ale tenhle filmík mě příjemně překvapil. Až jsem se divila, jak dobrý to bylo. Trochu mi to připomínalo Čelisti, ale v jezeře a s krokodýlem.