Sucker Punch (2011)

Dívatelné, ale je to takové směska všeho, které je samozřejmě naprosto nereálná. Je to taková pohádka pro pubescenty, ale má i své půvaby. Konec je docela dobrý, ale celkově jsem od filmu čekal větší věruhodnost.

S.W.A.T.: Pod palbou (2011)

Nakonec pro mě film nebyl až tak špatným jak by se od druhého dílu dalo čekat. Objevilo se zde hodně zajímavých scén, ale taky několik řekněme trapnějších, nebo rozhodně jinak udělatelných scén. Občas sem si říkal, né tak tohle jste fakt neměli. Zkrátka hezký obal, ale uvnitř jen průměrný výrobek.

Hon na čarodějnice (2011)

Tenhle film je těžké zařadit. Má z každého trochu, ale není ničím konkrétním a podle toho to taky vypadá. Jako historický pohled na křižáky a hledání čarodejnic rozhodně zklamal. Akční scény, no nadarmo mluvit. Prostě na tomhle filmu se mi nějak extra nelíbilo nic. Nicolas Cage se snaží být opět nad věcí a ukazovat jakým je hrdinou. A rozuzlení...jedno velké zinscenované fiasko, které nemá nádech ani fantasy, ani reálna. Neříkám že je tenhle film ztrátou času, ale u mě převažovaly spíše ty negativní věci co jsem viděl.

Batman začíná (2005)

Nolan a Bale = Batman. Batman v jejich podání = napětí, akce a ta správná batmanovská atmosféra. Když, se řekne Batman, vybavím si netopýřího hrdinu právě v podání této dvojice.

Světová invaze (2011)

No nedal se čekat žádný zázrak. Proto mě ani výsledek filmu nepřekvapil. Vlastně nic moc nového nepřinesl. Pokud se rozpomenu, tak vlastně nepřinesl něco, co by už nebylo v jisté podobě v jiných filmech. Pár scén bylo docela zajímavých, ale jinak prostě nic moc navíc. Mimozemšťani, na kterých nebylo nic zvláštního a ten zvuk alá vetřelec, no tak to byl vrchol. Často viditelné počítačové efekty...no radši nebudu psát dál. Už dost takových filmů, myslím že jich bylo natočeno dostatečně na toto téma.

Černočerná tma (2000)

Nápad nebyl špatný a i realizace se docela povedla. Až na pár triků. Občas se mi také nelíbilo chování některých lidí, ale to už v podobných filmech bývá. Celkově ale pro mě i přes dávku napětí nesplnil tento film má očekávání.

Everest – Juzek Psotka (2008)

Pokud nehodnotím výkony horolezců, ale celkový dojem z dokumentu, tak ten mě nechal naprosto chladným. čekal sem mnohem více.

Útěk k legiím (2005) (pořad)

Samotný boj o to zůstat v legiích, nebýt vyloučen a celkově to překonat je zajímavý. Ale celkově pořad nedosahuje takových kvalit. Bear Grylls nehraje takovou roli, jak jsem čekal a navíc to celkově vypadá spíše jak reality show.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Jsou to mladí rebelové, nebo pouze normální teenageři na špatném místě? No vlastně už je to jedno. Stalo se co se stalo a začíná pro všechny nový život. P.S. fakt skvělí mladí herci, hlavně Kelly s jejím přízvukem :-)

Legenda o sovích strážcích (2010)

Tak po delší době jsem zase shlédl animovaný film a nelituju. Ano, nebyl to nejlepší příběh všech dob, lecos bylo tak trochu okopírované, ale co...bavil sem se a neřešil jaké má film chyby. Navíc na animáky nadměrná porce akce, napětí a svůj vliv měl i nádech fantasy. I proto tak vysoké hodnocení.