Pan tělocvikář (2007)

Totálně promarněná příležitost. Nevyužitý potenciál jak Scotta, tak Thorntona, kterej je nějakej nezvykle nateklej a navíc má účes jak Arnold z Terminátora. To má bejt jako komedie? A čemu se mám jako smát?

Status: Nežádoucí (2007) (seriál)

Seriál stojí a padá s kadencí scén sympaticky vyžranýho Bruce "Ashe" Campbella a jeho hláškách o žrádle. Donovan je bez charismatu a Gabrielle Anwar vypadá jak stará sechlá anorektička, což - při pohledu na její datum narození - vlastně je.

Californication (2007) (seriál)

Chci bejt spisovatel, bydlet v Hollywoodu, denně kalit, fetovat a přitom šukat pokaždý jinou ženskou. A pak o tom napsat knížku, abych měl zase rok za co žít. Splnění americkýho snu. Tady mi někdo přečetl myšlenky, protože Hank Moody je moje alter-ego, který se probudilo. A Natascha je moje láska největší.

Daleko do nebe (2002)

Julianne Moore si žije svůj "dokonalý" život 50. let, a proto vyprcává s černochem. Starej, kterýho hraje Dennis Quaid, je totiž buzna. Stylový film o předsudcích... a to je asi tak všechno.

30 dní dlouhá noc (2007)

The Thing na Aljašce potkává zarostlýho Joshe Hartnetta s nechtěně směšnýma upírama.

Vřískot (1996)

Ultimátní sebeuvědomělá redefinice subžánru slasher, která rozpoutala novou vlnu, která s přestávkami trvá dodnes. Viděno v 10 letech a nikdy na ten prvotní zážitek nezapomenu. Film, který mě de facto přitáhl k hororovému žánru jako takovému.

Petr Pan (2003)

Za rozkošnou Ludivine Sagnier.