Freddy versus Jason (2003)

Jediné co stálo za to byly souboje Freddyho a Jasona. První polovina filmu byla totálně nudná, když se to rozjelo začalo to být lepší. Co pohřbilo průměr byla nelogicky se chovající a přehrávající Monica Keena.

Babylon A.D. (2008)

Dva body za české exteriéry. Jinak je to klasický novodobý béčko, o kterém tvůrci měli zřejmě jiné mínění. Dost odfláklý a neuzavřený konec.

S vyloučením veřejnosti (1992) (TV film) odpad!

Na to se nedalo koukat! Nevím čím to je, ale tohle divadelní, neuvěřitelně trapné a nekoukatelné přehrávání(!) s jakoukoli absencí autentického pojetí rolí bylo utrpením, doslova jako bych byl v pekle, o kterém celá inscenace je. Přirozenost byla ta tam. Právě kvůli takovýmhle výkonům a "stylům" "herectví" nechodím do divadla. Ukousal bych se nudou a hanbou.

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

Zajímavě zpracovaný příběh o Sněhurce. Ďábelská Sigourney Weaver, nepříliš výrazný Sam Neill a atmosféra českých lesů co by se dala krájet. Ovšem, guláš mezi (ne)vztahy postav. Proto to na 5 hvězd nemá.

Brzy to přijde (1999) odpad!

Už od pár úvodních dialogů to nejenže zavání nekonečně dementním scénářem ale i dementními hereckými výkony. Proboha, co to je za zvrácené dialogy? Obdoba českého Bestiáře, jenom mnohem větší blbina. Romantická komedie? Jo, smát se budete (tomu jak je film debilní), nebo se pekelně divit. Znovu musím konstatovat - holky, hlavně vy, teenagerky, proboha, nebrat vážně!

Leviathan (1989)

Inspirace Vetřelcem a Věci jsou více než evidentní, ale celkově to nebyl vůbec špatný snímek. Konec mně trošku nakrkl, tudíž místo původních 4 hvězd, které jsem chtěl dát dávám nakonec jen 3. I když...časem možná zvýším na 4 ;-) recenze na http://fanmovie.cz/uchyluvkoutek/leviathan/

Bestie (2003)

37%? Tohle mělo navíc. Heh, přiznávám, velkej podíl na tom maj polonahatý zajatý holky :-))

Slzy slunce (2003)

Zpočátku to nevypadalo tak zajímavě, ale když jsem ke konci přemýšlel, kolik tomu dám, bylo mi jasné, že tohle nebyl průměr. Bylo to tak nějak lepší než běžný akční film kde amíci zachraňujou svět, v tomto případě pár lidí. Willis jako vždy dobrej, Cole Hauser byl mnohem sympatištější než v Jeskyni a Monica Belluci konečně všude neukazovala svoje vábivé přednosti. Nemohl jsem ji poznat. Moc ji nemusím, ale tady to šlo. Herecky i vzhledově. Takže 4 hvězdy. A kdyby vás náhodou zajímalo, co mně ještě zaujalo, tak kamera.

Věc (1982)

Spíš než horor bych tomu říkal thriller s atmosférou co by se dala krájet, ale ne nožem, spíš křovinořezem, protože jí bylo opravdu hodně. Maličko inspirované Scottovým Vetřelecem, Carpenter evidentně chtěl udělat narozdíl od Scoota něco pozemského, co se o 5 let mladšímu vesmírnému snímku povedlo. Potvůrka je udělaná zajímavě, chvílemi mi připomínala Polymorfa z Červeného trpaslíka, ale vesměs film hodnotím kladně. Jen do té pomyslné páté hvězdy ještě něco chybělo.

Lovec žraloků (2001)

Díky závěru si to vysloužilo dvě hvězdy. Tohle jsem opravdu nečekal :-)