• Romantický

Králova zahradnice (2014)

Skvělé herecké představení a krásná příroda ještě neznamenají dobrý, ani průměrný film. Nuda, nuda, nuda.

To je tvoje máma? (2015) (seriál)

Stačilo mi vidět pilot. Nezábavné, nudné.

Wood Job! (2014)

Pro mě zklamání-velmi nesympatický hlavní hrdina a moc velká nadsázka prolínající se s okamžiky nudy. Ani jednou jsem se při sledování neusmála a to je u komedie velke minus

Vincent jede k moři (2010)

Jedním slovem nádherné:). Nebyl tam patos, pribeh byl zajimavy, neotrely. Scenerie Alp dechberouci a herecke vykony presvedcive.

Focus (2015)

Tak nudný a nezáživný film jsem už dlouho neviděla. Herci nesympatičtí, do očí bijící snaha šokovat a překvapovat, ale u mě to nějak nefungovalo. Pro mě to byla naprostá ztráta času.

Fair Play (2014)

Film s velmi zajímavým tématem. A ta rozmanitá sadistická cvičení...uf ještě že nesportuju:D

Zejtra napořád (2014)

Po zdejším nic moc hodnocení jsem se filmu trochu obávala, ale bylo krasne, tak jsem do letního kina vyrazila a nelitovala ani minutu. Třictvrte filmu jsem se smala, takže jsem odpustila i slabý konec. Je to pro me ideální letní film. Navíc Pavel Batek je nejen charismatický, ale i dobrý herec.

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Zábavné a milé. Nechybí vtípky pro mrňata stejně jako pro dospěláky. I když se tam nemluví, tak po celou dobu nenudí:)

Odpojit (2012)

Instantní depka

Život je život (2015)

Párkrát jsem se od srdce zasmála. Hlavně Ondřej Vetchý a Petr Vančura mě hodně pobavili. Ale bohužel tam byla spousta nudných pasáží. Byla to fajn oddychovka, ale znovu vidět nemusím.