• Romantický

Příchozí (2016)

Výborný snímek, kde všechno do sebe zapadalo. Atmosféra byla zvládnutá na jedničku s hvězdičkou-hudba, vizuální efekty, emoce. I když nejsem fanda scifi snímku, tenhle si pustím v budoucnu znovu.

Nerve: Hra o život (2016)

Začátek mě opravdu zaual. Ta myšlenka filmu a její realnost se mi líbila, ale "hollywoodský happy end" bohužel počáteční nadšení zkazil.

Vzkaz v láhvi (2016)

Pro mě zatím nejslabší díl celé série. Nejdříve mě příběh nedokázal moc zaujmout, pak mi zase přišly některé scény až fyzicky nepříjemné.

Mokřina (2014)

Velmi ponuré a napínavé. Herecké výkony a výběr doby a prostředí se také povedlo.

Realita (2014)

Film jsem viděla v rámci úžasné akce kino naslepo. Bohužel tento žánr není mým šálkem čaje a dopředu bych si jeho sledování nikdy nevybrala. Párkrát jsem zasmála, ale bylo to na mě moc překombinované a stále jsem čekala na pointu, která bohužel nepřišla:).

Padesátka (2015)

Takovej horalskej humor:). Sedlo to me nalade, zasmala jsem se, nevericne koukala a jednoduse me to pobavilo:)

Thirteen (2016) (seriál)

Velmi dobře zpracované, přesvědčivé herecké výkony. Hlavní hrdinka byla úžasná. Velmi dobře zpracoané po psychologické stránce. A navíc úžasný soundtrack...

Zrnko pravdy (2015)

Snímek jsem viděla v rámci Dnů evropského filmu a vybrala jsem si správně:). Napětí, vtipné momenty, hra s divákem, výborná hudba, "drsný" hlavní vyšetřovatel, napětí mezi ním a jeho kolegyní-vše, co miluju:). Navíc byl film jiný než např. americká produkce.

Trabantem Hedvábnou stezkou (2009)

Bylo to jiné než následující díly, protože to byl teprve začátek všeho. Ale mě se se tento díl díl možná více líbil než třetí cesta. Bylo zde méně o autu a více cestopisných informací. Byl to pro mě i nejsyrovější díl, protože zde cestovali jen čtyři účastníci. Jediným minusem je velmi krátka stopáž. Bylo zde určitě mnohem více k vidění.