• Romantický

Jméno (2012)

Uz dlouho jsem se u zadneho filmu tak hlasite nezasmala. Vyborne herecke vykony, vtip, temata k zamysleni, napeti. Tohle se proste povedlo:).

Spisovatelé (2012)

První část se mi líbila, ale jak přibývalo drama, tak ubývalo moje nadšení. Komedie žádná, romantika trochu, drama ano.

Neranditelní (2014) (seriál)

Zive vysilani dva tomuto serialu stavu:)

Samba (2014)

Hvězdička navíc za hlavní dva představitele a nakažlivý úsměv "Brazilce". Je to taková netradicna pohadka..

Rodinka na kousky (2015) (seriál)

Svižné, vtipné. Zatím mě tento seriál velmi baví.

Osm hrozných (2015)

Pro mě to byla nudnější a krvavější verze Deseti malých černoušků, které jsem nedávno viděla. Bylo zde pár napínavých míst a vtipů, ale ve dloooouhých 182 minutách jich bylo zoufale málo. Vyzdvihla bych ale především herecký výkon Samuel L Jacsona a Jennifer Jason Legih (ta byla báječná).

Domácí péče (2015)

Měla jsem asi moc velká očekavání na základě všech recenzí filmu. Film se mě téměř vůbec emočně nedotkl a druhý den už jsem si nemohla vzpomenout, o čem to vlastně bylo.

Stážista (2015)

Velmi dobré herecké obsazení, příběh s nápadem, ale ak řekla moje kamarádka-něco tomu prostě chybělo...

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Na tento speciální díl jsem se hodně těšila, bohužel se moje očekávání nevyplnilo. Na mě tam bylo příliš mnoho linií příběhů, příliš mnoho efektů na úkor samotného vyšetřování příběhu a setkání se s mými oblíbenými postavami. Přesto se na další sérii těším a doufám, že bude o něco "normálnější":).