Díra (2019)

Úlet. Parádní úlet. Více netradiční prostředí už asi vymyslet nejde. Zajímavá myšlenka, tíživá a tísnivá atmosféra. Toto si prostě užíváte. Menší mínus za trochu nezvládnutý konec, nebo spíše jsem si ho představoval více údernější a že tam bude ta třešnička na dortu. To se bohužel nestalo. Ale jinak se jedná o takový ten film, který chci po čase vidět znova. 80%

Jsem božská (2018)

Jako jo, dalo se to. Příjemná "fantasy" vložka, která to pro mě udělala výrazně zajímavější. Jinak je to spíše ženská záležitost. 55%

Beatles: Perná léta (2016)

Moc pěkné nahlédnutí pod pokličku (koncertní léta) nejúspější kapely historie. Člověk se dozví informace, které nikde jinde nepochytí, pokud samozřejmě není nějaký zarytý fanoušek. Trochu jsem kluky litoval, za jakých podmínek museli na těch megakoncertech hrát.

Neviditelný (2020)

Dost povedené psycho, opravdu zajímavý film, který stojí za zhlédnutí, a to hlavně pro fandy do hororvých mystery s netradičním nápadem. Možná kapánek přepálená stopáž, asi to šlo udělat o něco kratší a ještě údernější, ale i tak u mě převládá spokojenost. 80%

Od světové války k té studené (2017) (TV film)

Další zajímavý dokument vykreslující především poválečné rozložení sil ve světě, které se významně ustanovilo na Jaltské konferenci, které je věnována podstatná část dokumentu, a cestu k nové "válce" mezi západem a východem.

Svět po Hitlerovi (2016) (TV film)

Moc zajímavá ukázka toho, co se odehrávalo na různých místech po konci války. Prostor dostává i smutný vývoj v Československu.

RRRrrrr !!! (2004)

Na můj vkus až moc velká magořina. Pár hlodů bylo fajn, ale jinak bylo sledování této, pro některé legendární komedie, docela utrpením. 40%

Najednou jsme rodina (2018)

Debilních komedií je neskutečně mnoho, tato k nim ale nepatří. Pohodový příběh, který se i přes relativně dlouhou stopáž nese po celou dobu na dobré vlně. Nenáročná oddychovka. 70%

Thelma a Louise (1991)

Byla to fajn jízda se dvěma dámami, místy dramatická, místy černohumorná, ale čekal jsem, že to bude trochu větší odvaz. 75%

Zrodila se hvězda (2018)

Opravdu povedený film z hudebního prostředí. Bavilo mě to. Pěkný a poutavý příběh, relativně jednoduchý, ale funguje. 80%