Cizinec ve vlaku (2018)

Mystery Neeson je zpět, což určitě vítám, nicméně toto byl krok vedle. Podivný příběh bez hlavy a paty ještě více zabil přepálený akční závěr. 40%

Ledové království (2013)

Kdyby to hodnotily jen dívky do 10 let, tak to má snad sto procent. :-) Pro dospěláka je to solidní počin, který se dá v pohodě zkouknout. Příběh mohl být možná o něco zajímavější a Olaf mohl dostat více prostoru. Některé písničky opravdu chytlavé. 70%

Joe (2013)

Hrozně se to vleče, kamera je divná a i když je to v jednotlivostech docela silné, tak jako celek to na mě moc nezapůsobilo. A bacha na český dabing, ten je tu příšerný. 55%

Najväčšie tragédie Slovenska (2007) (seriál)

Celkem silný dokument, ale to zapříčiňují především samotné události, které jsou opravdu hrozné - lanovka, lavina, tramvaj... Dost těžko se na to dívá, ale svým způsobem je to samozřejmě i poutavé.

Krejzovi (2018) (seriál) odpad!

Zlatý Ohnivý kuře, to se ještě dalo na pozadí poslouchat, ale toto je totální marnost. A důkazem toho je fakt, že snúbenica to přestala sledovat. A to už je co říct. Takže na druhou stranu je super, že to je až taková sračka, že už to u nás neběží.

Co na to Češi (2016) (pořad)

V pohodě pořad, který mě baví. Jen kdyby tam nebyly ty zku*vené reklamy, a to hned 2 za jeden díl.

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Velice dobrá, ponurá první polovina, která navnadila na další dění. Bohužel druhá je o poznání slabší a závěr nepříliš vydařený. Asi každému je jasné, jak to mělo dopadnout, aby byl podtrhnut název filmu. Mělo by to mnohem lepší vyznění, než tento kostrbatý, neúderný konec. Milostná linka zcela zbytečná. 65%

Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)

Úplně debilní to nebylo, což je u českého filmu úspěch. Dalo se to vydržet, takže hodnotím průměrně. Fajn písničky ze Starců na chmelu. 50%

Tísňové volání (2018)

Svým způsobem to bylo určitě zajímavé a bezpochyby originální, celkem i tajemné. Ale na stranu druhou to byla trochu zívačka a i když to nemělo ani hoďku a půl, tak mi to přišlo zdlouhavé. S jednou místností a jedním člověkem se pracuje velmi těžko. Ale za snahu a originalitu hodnotím lehce nadprůměrně. 65%

Co jsme komu udělali? (2014)

Celkem dobrá multikulti komedie. Vtipných situací je celá řada. Příběh v pohodě. Frantíci možná ztrácí národní identitu, ale smysl pro humor a umění točit komedie jim stále zůstává. 70%