Ochránce - Slabý kus (2021) (epizoda)

Seriál s perfektním hereckým obsazením a natočený na velmi zajímavé téma. Ovšem je zde pár chybiček. Tak například v tomto díle jsou některé střihy tak nechutně odvedené, až se mi chtělo zvracet (hlavně v tělocvičně). Scénář také pokulhává, kvalitní herci to vylepšují, ale prostě se mi zdá že se občas zachovají divně nebo řeknou totální kravinu. Další věcí je, že zde není ani jedna kladní postava. Ministr a jeho společník se jednu chvíli chovají jako záporáci, a následně ombudsmanovi či celému školství vrazí kudlu do zad. (S tím souvisí mé pochybnosti o scénáři.) Ani samotný ombudsman není kladná postava, často mi přišlo že se chová přímo jako záporná. Popravdě jsem těm všem okolním žvástům vůbec nerozuměl a proto mě tento díl nijak extrémně nenadchnul. Když to zkrátím tak se každý choval velmi podivně a jako idiot, nebylo prakticky nic vysvětleno, na téma šikany učitelů se moc nezabrousilo, hlavní postavy jsou vykresleny negativně a záporně, naopak záporáci jsou zobrazeni jako inteligentní a vcelku normální postavy, některé střihy přímo odporné, ale hlavně mi to přišlo nemastné neslané. Avšak musím pochválit hlavní herce, kteří přes tragikomický scénář hrají své postavy dobře, také kameru, hudbu a zasazení. Řekl bych že standartou seriálů od České televize se jedná o průměrný seriál.

Nabarvené ptáče (2019) odpad!

Tak tohle je fakt totální výsměch. Tolik historických nepřesností jsem snad neviděl ani v nějakých parodiích. Hraje si to na art a válečné drama, ale není to ani jedno. Totální ztráta času.

Vrchní, prchni! (1980)

Skvělá komedie s velmi dobrým obsazením. Navíc v celém filmu zazněje "soudruhu" pouze 1x, takže hodnotím velmi kladně.

Princezna zakletá v čase (2020)

Hezké herecké obsazení a na poměry české pohádky naprosto skvělé. Vykrádání time loop je uděláno opravdu hezky

Pán času - The Eaters of Light (2017) (epizoda)

Zde by bylo perfektní cameo pro Roryho, bohužel však Doktor pouze pobíhá po lese a snaží se vykomunikovat s místní indiánkou či co

Pán času - The Empress of Mars (2017) (epizoda)

Doktor na rudé planetě spolu s britskými vojáky v roce 1814? Super epizoda které to ale kazí zbytečně podsouvaný feminismus.

Pán času - Extremis (2017) (epizoda)

Zajímavý díl, který ovšem dost často obsahuje divné wtf věci