• Rodinný

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Prešibaný jarry vs nešikovný tom.Mám niekolko kaziet s tomom a jerrym.Tento animovaný serial pozerávam už od 1995 roku a stale ma nenudý.je to proste stará classika.

Pidihajzlík (2006)

Marlon Wayans sa vie teda ksichtiť. Raz je z neho velký gangster a inokedy rostomilé dieťatko s tetovanim na ruke. Najlepšie boli detské hračky ktoré stále udrú do vajec :).

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Načo čítať fiftyho životopis keĎ si ho môžme pozrieť v kvalitne spracovanom filme s dobrou muzikov. Aspoň vidno že fify bol silný bojovnik a podarilo sa mu to dotiahnuť až do konca.

Gang v útoku (2006)

Konečne sa aj x-zibit predviedol že má slušný talelent , páčil sa my najme keĎ ukazovali tých mladých gangstrov v uliciach no aj tak si tento film zasluži ***.

Městečko South Park (1997) (seriál)

A skara zabilin kennyho ti parchanti tak toto je moja najoblubenejšia veta.Prave prebieha akcia top ten kenny´s deths na www.mtv.de.čo take mám povedať ktomuto serialu jednoducho nemá chibu.no bez kennyho a kartmena by to až taká fáza nebola.

Scary Movie 4 (2006)

Myslel som si že to bude lepšie no nebolo to až také hrozné lenže trojka sa stímto nedá porovnať určite bola lepšia. Jet o krátky oddichový film. aspoň že si tam zahral aj o´neal

Perfektní servis (2004)

konečn film ako stvorený pre rolu Method Mana a Snoop Dogga.Ja by som tie peniaze určite nevrazil do aerolinky.Ešte predtym ako som videl tento film kamoš my ho niak takto opisal citujem:''jeden neger sa ide visrať na hajzel a zatial mu lietadlo zabije psa."

Přátelé (1994) (seriál)

Vždy si nájdem čas na tento super seriál. Najsimpatickejšou postavou my je Joe Tribiany na ňom sa vie človek dobre zasmiať.Tento serial vyprodukoval už mnoho časti no takmer všetky sú super až na par vinimiek no tých je naozaj málo .

Jackass: Film (2002)

Juhuuuuuuuu to je ale haluz.videl som to asi 8 krát ale stále je to pre mňa zábava. Jeto super že konečne višiel aj jackass film doteraz jestvovali len samé seriáli , ktoré boli takťiež dobré napr.Viva la bam,Jackass {tv serial},homeworkers. Bol som som a aj vždi budem fanúšikom jackassov.

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Najlepšou časťou je zraz všetkých áut, ktoré porobili v jednej sezóne.Napr. jedna žena príde s autom bez kapoty a podobné rarity. No skvelá časť je aj tá v ktorej vystupuje aj Arnold Schvwarcneger a prerobia auto na bio pohon,je to ten najlepší seriál na mtv.Jeden jediný mínus je, že si všetky pocity dopredu nacvičia.