Jeden navíc (2005)

Mile,trochu epicke...ale hezke

Pot a krev (2013)

Nechápu, jakto že Rock začíná hrát v takových "blafech", ale kupodivu se na to dalo i koukat. Občas se člověk i zasmál. Komedii si tedy představuji jinak, ale budiž. V půlce filmu jsem ale měla stejně nutkání se z kina rychlostí blesku vypařit

Šmejdi (2013)

Ať dokumentární či nikoliv, rozhodně je tohle dílo, které začlo hýbat republikou a o to přeci jde. Rozhodně si myslím, že výborný nápad a provedení. A jestli to alespoň z poloviny splnilo účel, který k tomu paní Dymákovou vedl, tak klobouk dolů a hluboce smekám!!!!

Hlídač č. 47 (2008)

Za mě osobně se film velice vydrařil. K filmům co posbírali hodně lvů bývám skeptická, jelikož si myslím, že je za tím vždy kus nefér jednání. Ale tento film mě dokonale nadchl. Herecký výkon Karla Rodena je jako vždy na výbornou a Václav Jiráček byl taky velice přesvědčivý. Jen mi bylo trochu proti srsti že hlavní roli ztvárnila slovenská herečka, přesto, že byla výborná si myslím, že máme spoustu našich dobrých hereček. Děj filmu mě ale totálně připoutal k televizní obrazovce a do závěrečných titulků jsem se nemohla odtrhnout.

Princezny (2005)

Silné emoce, věrohodnost a perfektní neokoukaný příběh. Rozhodně není amatérsky zpracováno, navíc originální. Velice syrově ztvárněno přátelství dvou mladých žen v krizi.

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Tohle je jeden z těch hodně lepších filmů za poslední dobu.Propracovanost a smysl pro detail tomuto snímku opravdu nechybí.Rozhodně doporučuji fanouškům kteří u filmu rádi přemýšlí.A to nemluvim o scénách ze kterých se tají dech

Ulice (2005) (seriál)

Kvalitní seriál, který má aktuální téma. Promítá věci běžného života, takže i teenageři se poučí. Nenásilně navádí lidi, jak se v daných situacích chovat. Je pravda, že někdy je trochu "křečovitý", ale to vyváží ty kvalitnější díly.

Všemocný (2011)

Film, který má spád, musíte sledovat detaily a dobře poslouchat. Film, který mě bavil od začátku do konce. Vtipné a věcné dialogy, drama, dokonce nechybí ani trocha romantiky. Rozhodně si nemyslím, že by tohle nebylo nemožné....třeba si na tento snímek za pár let ještě vzpomeneme.