Repo Men (2010)

Další z těch filmů, kdy jsem si často sám pro sebe řekl: "Kde jsem tohle už sakra viděl?"... hlavně u scény nemálo inspirované Oldboyem. Ale ne, že by to vadilo.. spíš naopak. Natočit rutinu svym způsobem.. způsobem doposud neviděným.. je určitě známka kvality. Za mě skoro plnej počet.. hlavně za konec, na kterej jsem čuměl s tlamou dokořán.

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Oliver Tate?.. Chce se mi blejt... tak jo. Tenhle komentář padl na svý dno hnedka na začátku. Škoda, že nemůžu říct to samý o tý slátanině, co jsem viděl. Tohle jsi posral ujetej ajťáku z IT Crowd. Když už točíš rádobykomedii o uhoněnym panicovi, co se zamiluje.. vyber si do hlavní role uhoněnýho panice, co se zamiluje, někoho, kdo se netváří jako uschlý semeno na zažloutlejch trenkách starýho dědka, co vzpomíná na mladý léta. A speciální vzkaz pro Olivera Tatea... když ti ta extrémně šeredná holka, která ti dala jednou z lítosti, řekne, že se chováš jako čurák... tak se chováš jako čurák.

Expres na západ (2011) (TV film)

Tak zaprvý.. je poznat, že je to natočený podle rozhlasový hry. Skromnost prostředí i nerozmanitost postav ale určitě nahrazujou herecký výkony, který jsou to jediný, kvůli čemu bych se na to podíval znovu. Morgan Freeman asi neměl čas, tak si Tommy vybral, pro roli životem zkoušenýho náboženskýho skorofanatika, druhýho černocha, co vezme skoro každej scénář, co mu přistane na stole - Samuela L. Jacksona.. a volba to byla vcelku šťastná. Ten výkon byl uvěřitelnej.. a táhl film dopředu... bohužel film hodně sráží místy nepřehledný a chaotický dialogy.. ono když pět minut posloucháte jenom prázdný fráze a vlastně zjistíte, že jste o nic nepřišli... něco je prostě špatně. Možná je chyba na mým přijímači..:)

Něco jako komedie (2010)

Tohle se dalo. A to tak, že hodně... chtěl jsem vidět jenom další film s Galifianakisem, ale dostal jsem něco víc... přiznávám, že hlavní hrdina je asi tak sympatickej, jako představa péra ve včelim úlu a některý situace byly řešený podle knížky: 1000 a jedno klišé z filmového světa, ale who gives a fuck? Pokud chcete vidět toho fousatýho špeka z Pařby ve vážnější roli a nejsou vám cizí psychický choroby.. jenom do toho:)

WWE Money in the Bank (2011) (pořad)

Tak tímhle se WWE neskutečně vytáhla... a nasadila pro letošní Summerslam laťku hodně vysoko. Daniel Bryan jako držitel Smackdown! Money in the bank kufříku, Christian jako World heavyweight champ a Punk jako WWE champ? Jako by konečně někdo začal poslouchat, co všichni fanoušci chtěj. Main event úžasnej. Samozřejmě ne zásluhou Ceny.. ale zásluhou anti-hrdiny CM Punka..

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Milej Wolverine... jestli hodláš bejt takhle krotkej a trapně sentimentální i v dalším pokračování.. tak to běž radši do prdele. Děkuju.

X-Men (2000)

Anna Paquin je otravná píča, která si zaslouží chcípnout pomalou a zvlášť bolestivou smrtí..

Hledám Amy (1997)

Každej z nás hledá tu svoji Amy... škoda, že ta Holdenova byla upištěná a otravná:) Skoro stejná jako on.. asi by jim to klapalo:) Jason Lee byl perfektní:)

Přežil jsem svou smrt (1960)

Nebylo to zlý... Peterka je fajn. Menšík v hodně netradiční roli... ale pokud si mám vybrat drama o boxerovi v koncentráku, radši budu volit Boxer a smrt.