Zlodějka knih (2013)

Řekl bych prostě moc hezký film z nehezké doby, co víc? Nevím... 85%

Na východ od ráje (1955)

K tomuto filmu není zapotřebí nic dodávat. Jedno z největších mistrovských děl, které by nemělo chybět v žádné filmotéce. 10 / 10

Hoši z Brazílie (1978)

Film mě dostal svou originalitou; hereckými výkony, hudbou a atmosférou a odpornou scénou trhání psů, 85%

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Kvality předchozích děl od Vorla nedosahuje, ale mě to pobavilo a z posledních Vorlových snímků sedlo asi nejvíce. 70%

Krycí jméno Holec (2016)

Je to dost pro mě těžký hodnotit. Na jednu stranu jsem rád, že byla zfilmována povídka jednoho velikána českého filmu na druhou stranu by to mohlo být zpracováno o píď lépe. Obsazení ovšem bylo v pohodě a herecké výkony nezaostávali (Hádek, Zeiler, Novotný). Děsil jsem se hudby O. Brzobohatého jelikož není na hledáčku mých oblíbených muzikantů a považuji ho za jednu nejvíc zbytečných osobností v rámci české hudební scény, která svou popularitu získala hlavně jménem. Pro mě hudba je důležitým filmový atributem, ovšem musím podotknout, že v tomto případě to bylo překvapení. V úvodu jsem pochyboval, ale následně musím podotknout, že svou práci odvedl dobře. KJH nepatří mezi filmy, které člověka do doby vyloženě vtáhnou jako třeba Pouta. Je to spíše takový stylizovaný biják, na který se nechá dívat. Nu tak a teď co vyvádí ten Michálek, jdu na něj :D

Konfident (2011)

Souhlas s uživ. Lima, vidím to podobně a díky tomu se nemusím nějak víc rozepisovat. Dejte si opravdu radši Ucho nebo případně Pouta.

Ghetto (2006)

Proč jako tento orginální "nehollyoodský počin" má tak nízké hodnocení. Z hlediska uměleckého byl film velice zdařile dokonán. Dokonale symbolicky zobrazuje realitu a nikoho nepřikrašluje. Viďte seňore Spilbergo!!! :)