• Životopisný

Bajkeři (2017) odpad!

Príbeh nezaujímavý, Postavy nezaujímavé film je hrozný ten kto ho natáčal by mal prestať natáčat filmy

Čára (2017)

Čo si budeme hovoriť od filmu ktorý točili Slováci a Ukrajinci som veľa nečakal, ale milo ma prekvapil. Príbeh bol výborne spracovaný z filmu vyžarovala atmosféra. Hudba vynikajúca nemám čo by som jej vytkol. Jediné čo mi vadilo boli niektoré herci. Preto filmu dávam 4/5

Deník strojvůdce (2016)

Denník rušňovodiča skvelé podaní čierny humor ktorý neurazí. Od kedy som film zapol zaujal. Veľmi pekne podaná vážna téma. Filmu dávam 5/5

Bastardi (2010) odpad!

Hrozný film, nemal žiadny dej. Obsadenie hercov bolo katastrofálne, herci sa vôbec nehodili do príbehu. Soundtrack bol jediný čo sa tam hodil. Dovolím si tvrdiť že keby to točil nikto iný ako česi mohlo to dopadnúť lepšie. Filmu dávam jedno z najnižších hodnotení a to odpad.

Kult hákového kříže (1998)

Film záujme na prvý pohľad. Vážnu tému ukazujú v Derekovej minulosti, ktorú znázorňujú šedou farbou. A súčasnosť znázorňujú normálnimi farbami. Nechcem viacej hovoriť, kto nevidel môže ľutovať. Preto som dal 5/5

Rick a Morty (2013) (seriál)

Po dlhej dobe seriál ktorý neurazí, má nápaditosť. každý diel iné prostredie. Hudba v seriáli je príjemná. Postavy sú krásne nakreslené a to množstvo všelijakých ufonov, hmyzov je neuveriteľne. Tento seriál doporučujem každému kto hľadá niečo nové. Dávam seriálu 4/5

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Filmu nemám čo vytknúť. Skvelý soundtrack ktorý sa dal počúvať a pasoval do scén. Dej filmu sa mi páčil, bolo tam pár skvelých zapletiek. Nebudem sa viacej vyjadrovať to treba vidieť. Dávam 5/5.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Geostorm film ktorý ma milo prekvapil. Herecké obsadenie bolo na skvelej úrovni. Prostredie vesmírnej stanice bolo neuveriteľné dobre spravené. Príbeh je síce trochu okopirovaný ale u tak skvelého filmu mi to vôbec nevadilo. Preto filmu dávam 4/5