Zbrusu Nový zákon (2015)

Orginalny film ktoremu nechyba humor,napaditost a niekolko bizardne pôsobiacich scen.Aj patologicky vrah či sexualny maniak môžu byt len neštastnymi ludmi ktory tužia po laske.Režiserovy sa podarilo vyhnut cynizmu aj gyču.Herecke obsadenie a velmi dobre zvolene tony klasickej hudby spolu s predstavovanim životnych pribehov novych šiestich apoštolov patria k tomu najlepšiemu v tomto filme.Zbrusu novy zakon je vyborna komedia ,plna hravej fantazie .Neporovnatelne kvalitnejšia komedia ako tie hollywoodske tuctove .

Narcos - Season 1 (2015) (série)

Prva seria je velmi vydarena ale nie je to nič pre slabe žaludky.Nasilie strieda nasilie človek by ani neveri že sa to naozaj stalo keby to nebolo natočene podla skutočnosti.

Rocky Balboa (2006)

Prijemne nostalgicky film ktory ma aj svoje muchi ale ako labutia piesen talianskeho žrebca ok.

V elektrizující mlze (2009)

Režiser nam toho chcel povedat v tomto filme asi velmi vela,vo vysledku povedal strašne malo.Namet bol celkom dobry len by to chcelo lepši scenar a zručnejšieho režisera.Surrealisticke vojsko bol tiež poriadny ulet.Film nesurodo pobehuje medzi dvoma dejovymi liniami a aj vykon Tommyho Lee Jonesa je len priemerny.

Podivné zahrady (2003)

Miestami je to vtipne potom zase važne ale vidiet sa to určte oplatilo.

My Tribe (2012)

Prijemny film len škoda že ho televizna Dvojka vysielala tak neskoro večer.Zrejme si myslia že ludia ktory maju radi aj taketo filmy nemusia rano vstavat.

Z pekla (2001)

Niečo tomu chybalo aby tento film nebol len priemernym krimi trilerom s hororovym podtonom.

Deadpool (2016)

Deadpool je zabavny,svieži a hravy.Deadpool ma svôj štyl,humor a soli jednu hlašku za druhou.Film po väčšine času skače medzi dvoma liniami,nechronologicke rozpravanie je dalšim plusom pre tento film.Akčne sceny funguju dobre,nechybaju useknute hlavy aj končatiny.Deapool milo prekvapol svojim spracovanim,škoda len toho zaveru ked sa film zmeni na romanticku story a aj hlavny zaporak mohol byt lepši.

Julieta (2016)

Almodovar sa vdaka Juliete vratil do svôjho režiserskeho štandardu.Aj herečky ktore hraju Julietu su vyborne,či už je to mladčia Adriana Ugarte alebo vyzretejšia Emma Suarez.Medzi slabšie stranky filmu patri romanticka zapletka medzi Julietov a rybarom Xoanom za ktoreho sa vyda a maju spolu dceru Antiu.Pohnutky a motivacie samotnej Antii ktora v osemnastich opusti matku su nejasne a to aj preto že Antia dostala malo priestoru.Skoda niektorych dier v pribehu,vysledok mohol byt lepši ale aj tak Julieta rozhodne patri medzi tie lepšie Almodovarove filmy 7/10.

Blade Runner (1982)

Skvelo zobrazena atmosfera dost pochmurnej buducnosti,skvela Vangelisova hudba a Harrison Ford v ulohe policajta a lovca replikantov robia z tohto filmu nezabudnutelny zažitok a jedno z najlepšich sci-fi vôbec.Film nie je polopatictisky a neznaži sa divakovi všetko vysvetlit a uchovava si niektore tajomstva,čo môže niektorim vadit.