Narcos (2015) (seriál)

Narcos jsou po všech stránkách perfektním seriálem. Atmosféra, reálie skloubené do výborně vygradovaných episod, herecké výkony, španělsko-anglické znění nádherně tmelící celkový zážitek. Tohle se může nelíbit leda hematofobikům! Comer mierda!

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Opravdu vynikající seriál. Díl od dílu lepší. Libí se mi výprava, postavy i komorní provedení. Sem tam mi něco nesedne nebo mi přijde nedotažené. Až to někdo natočí lépe, tak teprve slevím na hodnocení ☺

Nová kůže (2016)

51st KVIFF: Moc pěkně poskládaný film, kdy člověku pořád vrtá hlavou, jak to tedy vlastně je a donutí přemýšlet o pocitech jednotlivých postav.

Zpovědi (2016)

51st KVIFF: Těsně po projekci mi vadilo hlavně nesourodé zakončení snímku. Nyní zpětně ubírám ještě jednu hvězdu. Čekal jsem víc tajemnou a napjatou atmosféru. To se myslím úplně nevydařilo.

Julieta (2016)

51st KVIFF

Líná zátoka (2016)

51st KVIFF: Deset minut zábavných šíleností. Třicet minut opakování těch samých šíleností. Zbytek jsou krásně výtvarně pojatá hluchá místa...

Rocco a jeho bratři (1960)

51st KVIFF: restaurovaná verze Buď nerozumím motivaci postav, hereckému provedení, nebo italům. A nebo jsou to všechno komedianti.

Paterson (2016)

51st KVIFF Na jiné včerejší projekci si při diskusi stěžovala jedna z divaček, proč se točí jen filmy o drogách, utrpení a násilí. Milá paní, netočí. Zajděte si na Patersona, prodchnutého poetikou všedních dní, kde postavy jsou obyčejní lidé a pes. Velmi příjemný a VELMI FESTIVALOVÝ zážitek.