• Pohádka

Bastardi 3 (2012) odpad!

Tak nečekal jsem zázraky,ale tento film je pro mě vyloženě zklamáním. Slabý scénář a herecké výkony taky neoslnily ,prostě ztráta času.

Lída Baarová (2016)

Tak docela to ušlo nechápu kritiku která se na ten film snesla.Škoda že ty pasáže filmu odehrávající se v Německu nejsou v němčině s českými titulky působilo by to věrohodněji. Pavel Kříž se zhostil role Hitlera dokonale,Pauhofová mě tam moc neseděla ale neměla to jednoduché Baarová je notoricky známá,jinak podle mě docela zdařilý film.

Mrazík (1964)

Já si prostě vánoce bez Mrazíka neumím představit,viděl jsem ho stokrát, znám ho nazpaměť ale geniální dabing a legendární hlášky z této pohádky udělaly kult.

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Mě se to docela líbilo,začátek trochu slabší ale pak se to rozjelo, na četnické humoresky to ale ani zdaleka nemá.

Rapl (2016) (seriál)

Mě se tento seriál hodně líbil a po případech 1. oddělení je to další vydařená kriminální série. Čermákovi role drsňáků skvěle sedí.Doufám že bude další pokračování.

Pravý rytíř (2016) (TV film)

No nečekal jsem zázraky ale tohle bylo vyloženě zklamání,celkově nudný děj nevylepšily ani Vaculík s Hanzlíkem,řekl bych že ze tří letošních nových vánočních pohádek byla tato nejslabší.