Sonic X (2003) (seriál) odpad!

Tohle dneska pouští dětem? Bez vtipu, infantilní, naivní a ke všemu ta hrozná japonská epileptická kresba.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Gordon Gekko vyměkl. Je to škoda, osobně jsem čekal, že za světovou ekonomickou krizi může zrovna on, ale místo toho byla odpovědnost vrhnuta na hamižného milionáře Brolina. Shia se snaží hrát normální roli a není ani náznak infantilních projevů puberťáka z Bayformers, přesto je jeho výkon lehce falešný a nepřesvědčivý. A ke všemu si musí za partnerku vybrat Gordonovu dceru, jejíž představitelka je natolik nesympatická, že jsem celou dobu doufal v dramatický obrat plný chamtivosti.

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Až nezvykle povedený animal horror s krokodýlem, který není nijak zmutovaný. Jen velká škoda, že nebylo vidět sežrání jednoho z nejhorších herců celého filmu.

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Mizerná série bude vždy na té stejné úrovni, ať byjí dostal do ruky sbelepší režisér. Koukat se na Kristen Steward je něco tak zničujícího, ale ještě poslouchat stupidní dialogy mezi milostným trojúhelníkem? Vlastně mi i uniká, co se na plátně děje, ale je mi to vlastně jedno. Mimochodem, nechápu proč se stále tak dramaticky řeší rozhodnutí, když je stejně jasné, že se z ní stane upír.

Saltová (2010)

Vysloveně hloupý akční film sršící scénáristickou impotencí každou vteřinou, kdy jsem se sám sebe ptal, co se to přede mnou děje. Pokud ale chcete proti-americký film, tohle je skvělá volba.

Případ číslo 39 (2009)

Lehce podprůměrný horror, lehce inspirován japonskými filmy. Zvláštní je, že ze všech hereckých výkonů mě uhranula právě Jodelle Ferland.

Čarodějův učeň (2010) odpad!

Sentimentální a klišé narvaná slátanina obohacená hromadou efektů. Očekával jsem nenásilnou komedii o kouzlení, ale tohle bylo opravdu moc. Jako třešničku na zkaženém dortu dominuje přehrávající Jay Baruchel.

Trio z Belleville (2003) odpad!

Asi jsem plně nepochopil poseltví tohoto filmu, každopádně pro mě to byl vrchol nudy. Animace řádně zvrácená, v některých okamžicích se mi dokonce jevila jako odporná. Prostý děj snímku taky nijak nepomáhá.

Podivní (2010)

Nezajímavý a nudný horror s epidemií. Na začátku jsem teda čekal něco důmyslnějšího, ale bohužel nic nápaditého se nekoná.

Resident Evil: Rozklad (2008)

Nesrovnatelné s filmovou tragédií a ubohou bídou, ale přesto je Degeneration velice nezáživné a k dokonalosti prostě něco chybí.